dziki_lad

Współtwórz program II Zlotu Gothic!

1 minuta czytania

Jeśli chciałbyś zaprezentować na zlocie moda, zorganizować konkurs czy poprowadzić dyskusję, prześlij nam swoją propozycję na maila: program@zlot.xgame.pl.

Zgłaszając punkt programu, prześlij nam jego tytuł i opis. Daj nam również znać, czy będziesz potrzebował jakiegoś sprzętu (nagłośnienie, projektor etc.). Jeśli masz uwagi odnośnie terminu przeprowadzenia punktu programu (np. będziesz na zlocie od soboty), wyraźnie to zaznacz. Prosimy również o podanie numeru swojego telefonu komórkowego, w celu lepszego kontaktu podczas zlotu.

Zwykle na dyskusję, prezentację czy konkurs przeznaczamy 30-60 minut. W rzadkich przypadkach możemy przeznaczyć 100 minut, lecz w związku z dużą ilością zgłaszanych przez was propozycji prosimy, aby w miarę możliwości zmieścić się od 30 do 60 minut. Jeśli jednak twierdzisz, że potrzebujesz więcej czasu, dopisz to w zgłoszeniu.

Poszukujemy również osób, które poprowadziły by sesję rpg powiązaną ze światem gry Gothic. Od kandydatów oczekujemy dobrej orientacji w temacie i niezłej wyobraźni.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...