TrójKONt IV odwołany!

1 minuta czytania

Z przykrością informujemy o tym, co następuje:

Jako organizatorzy, z przykrością informujemy o odwołaniu Konwentu Fanów Fantastyki TrójKONt IV, planowanego na dni 11-13 kwietnia 2008 roku w Trójmieście.

W ciągu 3 lat TrójKONty mocno wrosły w trójmiejski kalendarz fantastyczny, stopniowo stając się bodaj największą tego typu jednodniową imprezą w kraju – gromadząc ponad 300 osób i zdobywając (jako jedyna jednodniówka) wyróżnienie Informatora Konwentowego. Stały się też ważną częścią naszego życia i niewątpliwym powodem do dumy dla wszystkich, którzy przyłożyli się do ich organizacji. Pragniemy serdecznie podziękować dziesiątkom osób i firm, które pomogły nam w ciągu tych trzech lat. Pragniemy również podziękować wszystkim uczestnikom TrójKONtów – to Wy tworzyliście niepowtarzalną atmosferę, która stała się wizytówką imprezy.

Jest wiele przyczyn naszej decyzji – najważniejsze z nich to trudności logistyczno-prawne oraz problemy osobiste. Te właśnie problemy zdecydowały o tym, że nie planujemy kontynuować TrójKONtów w żaden sposób – ani dotychczasowy, jednodniowy, ani ten wymarzony, weekendowy.

Winni jesteśmy przeprosiny wszystkim, którzy planowali przyjechać na 3k4 oraz tym, którzy do chwili obecnej pomogli i umożliwili nam organizację Największego Konwentu Północy. Przepraszamy – i dziękujemy.

Komentarze

0
·
Bardzo źle się stało... planowałem być tam. Naprawdę szkoda zapowiadała sie fajna impreza... ;/

Dodaj komentarz

Wczytywanie...