Konwent Arkhamer potrzebuje Ciebie!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

arkhamer, konwent

Arkhamer to wydarzenie skierowane do miłośników gier planszowych, bitewnych, RPG, fantastyki w każdej postaci. Zapraszamy każdego, kto lubi dobrą zabawę – od 3 do 103 roku życia!

Jest to PIERWSZE tego typu wydarzenie w Kaliszu. Organizują je osoby z długoletnim doświadczeniem, m.in.:

  • twórcy Coperniconu w Toruniu,
  • ogólnopolskiego Polconu,
  • poprzednich edycji Cebulkonu w Kaliszu,
  • Festynu Fantastycznego.

Naszym celem jest rozpowszechnienie zainteresowania fantastyką i urozmaicenie strony kulturalnej Kalisza oraz okolic. Chcemy także promować wśród młodzieży sposoby spędzania czasu bez użycia komputera.

Chcemy Ciebie!

  • Zachęcamy do zgłaszania punktów programu mailowo (program@arkhamer.pl) lub poprzez formularz na naszej stronie.
  • Szukamy także śmiałków, którzy jako wolontariusze chcą pomóc nam w czasie konwentu. Zainteresowani? Piszcie na wolontariat@arkhamer.pl lub skorzystajcie z formularza na stronie.

Komentarze

0
·
Kurde, do 103. A miałem iść, bo na plakacie jest Handsome Jack!
0
·
Heh... Myślę, że jacyś mili wolontariusze podtrzymają Ciebie za ramię, dziadku

Jeżeli masz blisko, to w sumie warto wpaść i wspierać lokalne inicjatywy. Tym bardziej, że takie dopiero co rozwijające się konwenty mają nierzadko zdecydowanie więcej klimatu oraz przynoszą dużo więcej zabawy niż potężne molochy pokroju Polconu czy Pyrkonu. Tym bardziej, że odchodzą Tobie takie "atrakcje" jak dwugodzinne kolejki przed kasami, buszowanie za wolnym miejscem w Game Roomach (już nie wspominając o deficycie najlepszych wolnych planszówek) czy tłok oraz gustowny zapaszek potu w salach konferencyjnych. A i z większą ilością ludzi można spokojnie pogadać lub zapoznać się.

Kameralne klimaty zawsze na propsie, o ile są dobrze zorganizowane i mają ciekawy program Jak będzie tutaj - poczekamy, pożyjemy, zobaczymy. Mimo wszystko, trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...