Inne

Wczesny Dostęp pojawił się na GOG-u

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z pewnością wielu z was zaczęło teraz przeklinać pod nosem. Gry z kategorii Early Access z powodu swojego niedopracowania i niekończącego się czasu produkcji, wywołują u użytkowników Steama okropne migreny i chęć podzielenia się ze światem duża ilością przekleństw. Pamiętając jaki ból dolnej części pleców wywołała plotka o domniemanej premierze "Cyberpunk 2077" w 2016 można pomyśleć, że CD Projekt właśnie strzelił sobie w wizerunkowe kolano. Jednak polski wydawca obmyślił cwany plan jak zadowolić wszystkich.

gog.com
Inne

BioWare zrzuciło (niestety) na wadze

Dodał: , · Komentarzy: 0

Smutne czasy nastały dla BioWare, bo oto ich szeregi opuścił człowiek bardzo ważny i posiadający ogromne doświadczenie. Chodzi o Davida Gaidera, czyli głównego scenarzystę cyklu "Dragon Age", który pracował też nad takimi tytułami jak "Baldur's Gate II", "Star Wars: Knights of the Old Republic", czy "Neverwinter Nights". Ze studiem był on związany 17 lat – przez ten czas napisał też kilka komiksów oraz trzy powieści osadzone w uniwersum "Dragon Age".

david gaider
Inne

Steam ma ogromne problemy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Platforma Steam ma wielkie problemy z zabezpieczeniem tymczasowych kopii (cache). Możliwe jest zobaczenie zawartości kont innych użytkowników, zarówno w aplikacji, jak i na stronie.

steam

Na oficjalnym profilu Steama na FB pojawiły się już setki komentarzy od użytkowników. Również IndigenousOres na portalu Reddit skomentował całe wydarzenie. Radzi, aby unikać wchodzenia na jakąkolwiek stronę Steama, a w aplikacji nie otwierać działów społecznościowych.

A może Wy już zauważyliście te trudności? Dajcie znać, czy spotkaliście się z tymi problemami!

Inne

Conan jeszcze powróci

Dodał: , · Komentarzy: 2

Pamiętacie jeszcze grę MMORPG studia Funcom pt. "Age of Conan"? Sporo czasu minęło już od jej premiery. Okazuje się jednak, że to nie ostatni tytuł, jaki zostanie osadzony w tym uniwersum. Podobno Funcom dogadał się z firmą Conan Properties, która posiada prawa do marki i będzie teraz głównym partnerem studia.

conan

Jak donosi VG24/7 doczekamy się trzech nowych tytułów z Conanem w roli głównej i wszystkie zostaną zapowiedziane już w przyszłym roku.

Inne

Informacja prasowa

Świętując niedawną premierę powieści "Metro 2035" – ostatniego tytułu z trylogii Dmitrija Glukhovsky’ego – wydawnictwo Insignis przygotowało specjalne gadżety, które zachwycą wielbicieli postapokalipsy.

kalendarz

W kolekcji znalazły się: kalendarz ścienny, koszulka oraz kubek, zaprojektowane przez Ilję Jackiewicza, rosyjskiego ilustratora, twórcę okładek m.in. wszystkich tomów serii Uniwersum Metro 2033. Kalendarz na 2016 rok ma wymiary 410x590 mm i tworzy go 12 postapokaliptycznych grafik w formacie A2, które zachwycą nie tylko fanów książek Glukhovsky'ego. Nakład limitowany – tylko 500 egzemplarzy!

Inne

Usuwanie gier z konta Steam możliwe

Dodał: , · Komentarzy: 3
gabe newell

Macie dość gier zaśmiecających wasze biblioteki Steam? Wszystkie darmowe produkcje multiplayer, przekraczające magiczną granicę 9000 powodują u was białą gorączkę? Mamy dobrą wiadomość. Wielki, wspaniały, przepotężny i najwyższy Gaben wprowadził możliwość usunięcia niechcianego produktu z personalnej biblioteki Steam.

Żeby dokonać tej czynności trzeba wybrać opcję "Pomoc", a następnie "Pomoc techniczna Steam". Tam znajdujemy uciskającą nas grę i za pomocą przycisku "Chcę na stałe usunąć grę z mojego konta", pozbywamy się nikczemnego produktu z naszego życia. To wszystko – cieszymy się nową, lepszą egzystencją. Będziecie coś usuwali? Dajcie znać w komentarzach.

Inne

Informacja prasowa

Razer™ – światowy lider produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy w przyszłym miesiącu rozpocznie europejską sprzedaż wielokrotnie nagradzanej linii laptopów Razer Blade. Jako pierwszy do sprzedaży trafi 14-calowy model, który w internetowym sklepie Razer będzie dostępny już od 10. grudnia.

razer

Blade to laptop cieszący się uznaniem zarówno graczy i mediów – w tym roku otrzymał od Gizmodo tytuł "Najlepszego uniwersalnego cienkiego laptopa gamingowego" i został wyróżniony przez redakcje PC Magazine, Laptop Magazine oraz Reviewed.com.

Wczytywanie...