Techland zaprasza do drugiej edycji ATG

2 minuty czytania

Techland już po raz drugi zaprasza do Akademii Twórców Gier. Poprzednia edycja zgromadziła setki uczestników, a najlepszych spośród nich firma zaprosiła do stałej współpracy nad najnowszymi projektami. Akademia Twórców Gier to otwarta inicjatywa dla wszystkich chcących rozpocząć lub przyspieszyć swoją karierę w branży gier wideo. Głównym celem inicjatywy jest odnalezienie ludzi z pasją, którzy planują realizować się zawodowo jako twórcy gier wideo.

akademia twórców gier

"Pierwsza edycja Akademii Twórców Gier zakończyła się 12 000 zarejestrowanych i aktywnych użytkowników. Wielu z nich nadesłało swoje prace, a kilkuset osobom udało się ukończyć Akademię, co stało się dla nich przepustką do zawodowej kariery, w charakterze twórców gier." – tłumaczy Matylda Siuta, Manager ds. Rekrutacji w firmie Techland.

Akademia to także szansa poznania profesjonalnych narzędzi deweloperskich oraz zobaczenia „od kuchni” realiów pracy w branży.

"Cieszy nas pozytywny odzew ze środowisk akademickich, mediów oraz samej branży gier. Startujemy z kolejną odsłoną, gdyż wierzymy, że czeka na nas jeszcze wielu utalentowanych twórców. Jak mantrę powtarzamy – Chcesz tworzyć gry? To zacznij! – zapraszamy do drugiej edycji." – podsumowuje Paweł Pieńkowski kierujący zespołem projektantów poziomów w Techlandzie.

Druga edycja Akademii Twórców Gier dotyczy dwóch powiązanych ze sobą profesji: Level Designu (projektowanie poziomów) i Level Artu (oprawa wizualna poziomów). Dla wszystkich uczestników Techland przygotował narzędzia deweloperskie – te same, na których został zbudowany bestselerowy Dying Light – oraz szereg samouczków i instrukcji, które pomogą w ich obsłudze.

Rejestracja udziału jest darmowa i bardzo prosta: wystarczy wypełnić formularz na stronie akademia.techland.pl. W wiadomości zwrotnej uczestnik otrzyma kod na pobranie "Dying Light Developer Tools", opisy zadań konkursowych oraz komplet niezbędnych pomocy i informacji. Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 16 października br. Najlepsi uczestnicy otrzymają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także spersonalizowane recenzje ich prac przygotowane przez specjalistów Techlandu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...