Nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Dziś do sprzedaży trafiło 9 nowych tytułów z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki firmowanej przez Cenegę. Te, które mogą was szczególnie zainteresować to: "Dishonored", "Fallout 3 Game of the Year Edition", "Fallout: New Vegas Ultimate Edition" oraz "Śródziemie: Cień Mordoru". Co więcej tytuły "Fallout 3 Game of the Year Edition", "Śródziemie: Cień Mordoru" są dostępne w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej. W wersji z polskimi i angielskimi napisami do wyboru dostępne są "Dishonored" i "Fallout: New Vegas Ultimate Edition". Oprócz wyróżnionych tytułów do kolekcji dołączyły również gry Brink: Complete Pack, Doom Classic Complete, The Evil Within oraz Twierdza: Krzyżowiec 2.

pomarańczowa kolekcja klasyki

Dishonored

"Dishonored" – zdobywca ponad 100 tytułów gry roku – to wciągająca pierwszoosobowa gra akcji, w której wcielasz się w zabójcę o zdolnościach nadprzyrodzonych, powodowanego żądzą zemsty. Dzięki elastycznemu systemowi walki w "Dishonored", możesz kreatywnie eliminować swoje cele, łącząc zdolności nadprzyrodzone, broń i niespotykane gadżety, będące do Twojej dyspozycji. Ścigaj swoich wrogów pod osłoną mroku lub bezwzględnie zaatakuj ich wprost, z podniesioną przyłbicą. Wynik każdej misji zależy od wyborów, jakie podejmujesz.

dishonored

Fallout 3 Game of the Year Edition

Dzięki edycji "Fallout 3: Game of the Year" poznasz najczęściej nagradzaną grę 2008 roku jak nigdy dotąd. Stwórz swojego bohatera i wejdź do niesamowitego, postapokaliptycznego świata, w którym każda chwila jest walką o przetrwanie. Edycja "Fallout 3: Game of the Year" zawiera wszystkie 5 pakietów dodatkowych: Operacja Anchorage, Dzióra, Broken Steel, Point Lookout i Statek kosmiczny Zeta!

falout 3 goty

Fallout: New Vegas Ultimate Edition

Kolejna część uwielbianej serii przenosi graczy do miasta New Vegas – miejsca pełnego marzycieli i desperatów, podzielonego przez zwalczające się frakcje, rywalizujące o wpływy w tej pustynnej oazie. Oto miejsce, gdzie odpowiednia osoba z odpowiednią spluwą może być kowalem swojego losu i przy okazji zyskać śmiertelnego wroga. Albo dwóch. Wydanie zawiera wszystkie 6 DLC: Krwawą forsę, Szczere serca, Smutki Starego Świata, Drogę przez Pustkowia, Arsenał Zbrojmistrzów i Wyposażenie Kuriera.

fallout news vegas goty

Śródziemie: Cień Mordoru

Wkrocz do wciąż zmieniającego się świata gry "Śródziemie: Cień Mordoru", dokonaj zemsty i nagnij Mordor do swojej woli. Wszystko zaczyna się od powrotu Saurona do Mordoru, kiedy jego czarni kapitanowie dokonują egzekucji na strażnikach Czarnej Bramy. Wciel się w postać Taliona, strażnika, który traci rodzinę i wszystko, co jest mu drogie, a następnie zostaje wskrzeszony przez tajemniczego, mściwego upiora. Dokonaj osobistej vendetty Taliona, poznaj tajemnicę upiora, odkryj pochodzenie pierścieni i zmierz się z najpotężniejszym z wrogów.

śródziemie cień mordoru

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...