Zapowiedziano Dungeons Rats – dungeon crawler od twórców i w świecie Age of Decadence

2 minuty czytania

Zawdzięczające nazwę 7 Pancernemu Legionowi Gwardii Imperialnej, "Dungeon Rats" to turowy, drużynowy, dungeon crawler osadzony w uniwersum "Age of Decadence". To CRPG-ie skupione niemal wyłącznie na walce, przeznaczone dla graczy, którzy przeważnie lubią turowy system walki i uwielbiają walkę w "Age of Decadence", więc jeżeli marzą ci się starcia na śmierć i życie, o wydostanie się z przemienionej w więzienie kopalni, to jest to gra dla ciebie.

dungeon rats

Twoja przygoda zaczyna się gdy wraz z setką innych więźniów zostajesz zamknięty w ogromnej klatce, która za chwile zostanie opuszczona w dół szybu za pomocą mocarnego dźwigu. Jeżeli myślisz, że resztę życie spędzisz na wydobywaniu rud żelaza to grubo się mylisz. Złoża tej niegdyś bogatej kopalni wyczerpały się. Zagrożeni widmem utraty profitów, strażnicy znaleźli inne źródło utrzymania. W kopalniach znajduje się ogromna ilość więźniów, których trzeba karmić oraz utrzymywać. Czy nie jest lepszym rozwiązaniem zmuszenie ich do walki o żywność oraz produkty niezbędne do życia? Nie dość, że liczba gęb do wykarmienia spadnie, to jeszcze można zaprosić kilku zdegenerowanych arystokratów do obserwowania widowiska i sypania złotem przy zakładach.

dungeon rats

Trafiłeś do piekła. Jesteś nikim stojącym na samym dole drabiny społecznej utworzonej z kryminalistów. Twoim pierwszorzędnym celem jest przeżycie, a następnie wspięcie się na szczyt drabiny i zdobycie władzy nad gangami trzęsącymi kopalnią. Może dzięki temu uda ci się znaleźć sposób na ucieczkę. Walcz, aby przetrwać, odkrywaj nowe mumiejęności i rozwijaj stare, zdobądź lepszą broń i mocniejsze zbroje, rekrutuj sojuszników, którzy pomogą ci w starciach, albo niczym wilk walcz sam zabijając każdego kto będzie na tyle głupi, aby stanąć na twojej drodze.

dungeon rats

W grze znajdziecie:

 • Taktyczną system starć zawierający: normalne ataki, ataki wymierzone w poszczególne partie ciała i ataki specjalne dla każdej broni typu Młyniec lub Nadzianie.
 • Rozbudowany system alchemii i rzemiosła: warz mikstury lecznice i trucizny, wykuj własną broń, eksperymentuj z Płynnym Ogniem i Czarnym Prochem.
 • 8 rodzajów broni: Sztylety, Miecze, Topory, Młoty, Włócznie, Łuki, Kusze i Bronie Miotane, każda mająca własne wady i zalety.
 • Możliwość wykreowania własnego bohatera oraz 10 możliwych towarzyszy, wśród których trafią się nie-ludzie (maksymalny rozmiar drużyny to 4 członków).
 • 50 wymagających walk.
dungeon rats

Różnicę pomiędzy "Dungeon Rats", a "Age of Decadence":

 • Możliwość posiadania drużyny – wielu graczy o to prosiło.
 • Zachodzenie z flanki i inne korzyści wynikające z odpowiedniego podejścia do wroga.
 • Możliwość własnoręcznego wybrania pozycji dla bohaterów przed walką.
 • Punkty umiejętności dzielą się pomiędzy członkami drużyny: im jest was więcej tym wolniej zdobywacie poziomy.
 • Nowe bronie, pancerze i potwory.
 • 3 poziom trudności: Spoko Koleś, Twardy Drań i Morderczy Psychopata.
dungeon rats dungeon rats dungeon rats dungeon rats dungeon rats dungeon rats

"Dungeon Rats" będzie miało premierę w przyszłym miesiącu.

Źródło: irontowerstudio.com

Komentarze

1
·
Pojawiło się polskie tłumaczenie gry (dodane do GOG i Steam).
0
·
Pojawiło się polskie tłumaczenie gry (dodane do GOG i Steam).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...