Gra o tron » Newsy

Długo musieliśmy czekać na kolejne informacje odnośnie nowego sezonu serialowej "Gry o tron", ale w końcu cierpliwość została nagrodzona. Stacja HBO ujawniła oficjalny trailer nadchodzącej walki o władzę nad Siedmioma Królestwami Westeros.

gra o tron

Oficjalną datę premiery poznaliśmy na początku marca i od tamtego czasu włodarze stacji konsekwentnie odmawiali nam dalszych materiałów z nadchodzącego sezonu. W końcu doczekaliśmy się oficjalnego trailera, który wreszcie pokazuje urywki z nadchodzących odcinków. Znów wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że wszystkie liczące się w Westeros siły ruszą do wyścigu o tron w Królewskiej Przystani, lecz nie należy zapominać, że w pewnej niegościnnej krainie także czai się król, którego nie będzie obchodziło to, jak wielu ludzi będzie musiał zamordować. Właściwie im więcej ich zgładzi, tym dla niego... lepiej.

Dobra i fatalna wiadomość dla fanów uniwersum "Pieśni lodu i ognia". Stacja HBO ogłosiła swoje plany związane z marką zaraz po zakończeniu serialowych przygód bohaterów "Gry o tron". Okazuje się, że włodarze planują stworzenie nie jednej, ale aż czterech produkcji opartych o ten świat. Akcja każdej z nich ma się rozgrywać na innym kontynencie – Westeros, Essos, Sothoros oraz Ulthos.

pieśń lodu i ognia

Przedstawiciele HBO nie zdradzili, czy wspomniane projekty będą sequelami, prequelami czy może spin-offami "Gry o tron". Nie ujawniono także, kiedy trafią one do produkcji – stacja zaznacza, że nie jest nawet powiedziane, czy kiedykolwiek się tak stanie. Decyzja o realizacji danego serialu ma zapaść zaraz po pozytywnym zweryfikowaniu scenariusza.

Fani serialowego świata Siedmiu Królestw "Gry o Tron" z niecierpliwością oczekują daty premiery siódmego sezonu ich ulubionej produkcji. Ciąg dalszy zmagań lodu i ognia zobaczymy jeszcze w tegoroczne wakacje.

gra o tron

Na tę wiadomość wielu czekało z niecierpliwością. Wiedzieliśmy, że stacja HBO nie może zmuszać nas do wyczekiwania zbyt długiego, bo prace na planie trwały już od jakiegoś czasu. W końcu jednak zobaczyliśmy pierwszy plakat, oficjalną zapowiedź a na jej końcu upragnioną datę.

  • 1 strona
Wczytywanie...