Ile potrwa serialowa Gra o Tron?

1 minuta czytania

Fani książek Martina z niecierpliwością wypatrują kolejnego tomu przygód swoich ulubionych bohaterów (albo obawiają się, że ci owego końca nie dożyją), podczas gdy twórcy serialowej "Gry o Tron" zdradzają swoje plany w kwestii długości wydarzeń, które ujrzymy na srebrnym ekranie.

gra o tron

W rozmowie z portalem "Variety" twórcy serialu, czyli Daniel Benioff i D.B Weiss, ujawniają, że zostały już przygotowane plany odnośnie zakończenia produkcji. Dzięki temu wiemy, że najbliższy sezon, czyli ten oznaczony jako szósty, będzie miał kontynuację w postaci kolejnych dwóch. Trzeba jednak zaznaczyć, że "siódemka" będzie liczyć właśnie siedem epizodów, podczas gdy faktyczne zakończenie obejmie jedynie cześć odcinków.

Tym samym potwierdzają się doniesienia z lipca zeszłego roku, kiedy to dyrektor programowy HBO, Michael Lombardo, mówił o zamknięciu historii w ramach ósmego sezonu. Najnowszy wywiad z wywołanym panem przekreśla także szanse na spin-off serii. Zdaniem Lombardo, jego stacja nie ma takich planów, chociaż powstanie kolejnych produkcji uzależnia przede wszystkim od woli twórców serialu oraz samego Martina.

Póki co fani mogą szykować się na premierę szóstego sezonu, który startuje za tydzień.

Komentarze

0
·
Jeszcze nie widziałem, aby serial na podstawie serii książek wyprzedził oryginał
0
·
Tego chyba jeszcze nikt nie widział.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...