Ostatni sezon Gry o tron w kwietniu

1 minuta czytania

Stacja HBO w końcu zdecydowała się podać przybliżoną datę premiery pierwszego odcinka ostatniego sezonu serialowej "Gry o tron". Do ostatecznej walki z pewnym niegodziwcem i jego paskudną armią wyruszymy w kwietniu przyszłego roku.

gra o tron

Fani serialu nie mają ostatnio lekko. Co prawda pojawiają się informacje na temat prac nad pozostałymi projektami pobocznymi serii, ale wciąż tliła się iskierka nadziei, że jednak dane nam będzie zobaczyć nowy odcinek jeszcze w tym roku. Tak się nie stanie, zaś przed fanami jeszcze około pięciu miesięcy czekania. Strasznie długo, czyż nie? Ten czas ma nam umilić nowy filmik, nazwany "For the Throne".

Sęk w tym, że ten materiał zawiera wyłącznie sceny z poprzednich sezonów, więc stanowi doskonałe podsumowanie dla kogoś, kto pewnych wydarzeń już nie pamięta, ale cała reszta powinna uważać na drobne spoilery. Oglądanie umili nam przygrywający w tle utwór "Light of the Seven".

Jak już wspomnieliśmy na początku, premiera ósmego sezonu w kwietniu 2019 roku. Odrobinę wcześniej, koło lutego, powinniśmy wypatrywać oficjalnego trailera.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...