Kopanie Złota

1 minuta czytania

W Nocy Kruka pojawiła się kopalnia złota. Kopalnia znajduje się w obozie bandytów w dolinie budowniczych. Wraz ze złotem pojawia się umiejętność kopania złota. Od niej zależy skuteczność naszego kopania. Mierzona jest w procentach. Na początku jesteśmy kompletnie zieloni. Ale kopacze pracujący przy wydobyciu chętnie dadzą nam radę lub dwie. Poziom naszych umiejętności możemy sprawdzić przy bryle złota (jest opcja) albo u kopacza Finna. W wyniku kopania otrzymujemy samorodki złota. Mają one pewną wartość, ale nie opłaca się sprzedawać ich kupcom. W kopalni poszukajmy Crimsona, który ma matrycę do wybijania złota. Z jednego samorodka otrzymujemy 10 Sztuk Złota. Można na tym nieźle zarobić.

Komentarze

0
·
Szkoda tracić PN na naukę kopania, po prostu odwiedźcie wcześniej wszystkich NPC u bandytów (kilku daje darmowy bonus) i zużyjcie wszystkie samorodki - podczas kopania samo się rozwija.

Jeśli nie sprzedawaliście znalezionych poza kopalnią bryłek, po sprzedaniu wszystkiego można dostać nawet około 2.000 złota - sporo jak na coś co wymaga tylko czasu i chęci.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...