Obozy

1 minuta czytania

W Nocy Kruka pojawiają się nowe gildie. Oto one.

Magowie Wody

Nasi starzy znajomi z Gothica 1. Saturas i reszta magów wody wciąż pamiętają ciebie i to, co uczyniłeś z ich kopcem rudy. Na początku Saturas nie będzie zabardzo zachwycony, ale wkońcu daje Ci drugą szansę. W grze magowie wody wpadają na trop tajemniczej i dawno zniszczonej cywilizacji. Prowadzą wykopaliska na północy wyspy i próbują znaleźć przyczynę ciągłych trzęsień ziemi... Do tej gildii nie można dołączyć (a szkoda...).

Pierścień Wody

Pierścień wody jest dla Magów Wody tym, czym Paladyni dla Magów Ognia. Jest to organizacja zrzeszająca ludzi, który pragną pomóc Magom Wody. Imiona członków Pierścienia Wody trzymane są w tajemnicy. Można jednak do owej gildii dołączyć. Jest to nawet niezbędne do przejścia dodatku.

Piraci

Piraci to gildia rzeźmieszków. Od czasu, gdy nie mają czego rabować, ukrywają się na ukrytej części wyspy Khorinis. Dla zabicia czasu, wygrzewają się na słońcu, robią interesy z mieszkańcami miasta oraz toczą wojnę z bandytami. Wyglądają na twardzieli, ale w rzeczywistości to bardzo mili ludzie. Szczególnie, jeśli zaoferujesz im porządną porcję grogu.

Bandyci

Bandyci to przestępcy, rabusie, przemytnicy oraz dawni więźniowie z kolonii górniczej. Nikt ich nie lubi. W dodatku możesz do nich dołączyć! Ich kryjówka znajduje się na bagnach w ukrytym świecie. Wtargnięcie do ich obozu jest bardzo trudne, gdyż zabiją każdego wyglądającego inaczej niż oni. Na szczęście w grze można znaleźć pełną zbroję bandyty. W obozie na pewno znajdziecie kilku starych znajomych z Gothica 1.

Komentarze

0
·
Do Magów Wody można dołączyć!
0
·
Jak? Opisz to.
0
·
Widać ten pan dlatego jest gościem, bo jego wiedza na temat tej gry jest nierozwinięta. Nie można dołączyć do gildii Magów Wody, oni nas tylko uczą Magicznych Kręgów. Możemy dołączyć jedynie do Wodnego Kręgu, ich uczniów i jednocześnie wojowników w ich sprawie
0
·
Ja jestem 2 gościem. Grałem w całą trylogię Gothica. W Arcanię jeszcze nie miałem okazję grać. Może tamtemu wyżej Gothic 2 z Gothic 1 się pomylił. Ja słyszałem, że można zdobyć szatę maga wody. Że podobno trzeba Vatrasowi dać ponad 30 starych kamiennych tabliczek na raz (tylko tak słyszałem). Ja tak zrobiłem tylko cheatami je zrobiłem (bo długo by mi się zeszło szukać innych spowrotem). Dał mi chyba jakiś pierścień albo zwoje albo mikstury many.
0
·
święte słowa Carlos_95.Próbowałem wszyskiego i nie mozna dołączyć do magów wody.
0
·
Do magów wody możesz dołączyć będąc magiem ognia
- musisz porozmawiać z Saturasem (już po zabiciu kruka) ale stracisz mentora (Pyrokar) i dalszych kręgów i run uczy któryś z magów wody (już nie pamiętam który)
ale nawet jak jesteś magiem ognia to możesz uczyć sie u magów wody tworzenia run
odpowiedniki są troche słabsze ale wymagają mniej many - no cóż nie ma nic za darmo

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...