Amulet Szukającego Ognika

1 minuta czytania

Jedną z nowości w Nocy Kruka jest Amulet Szukającego Ognika. Daje go nam Vatras przy okazji zadania ze znalezieniem przemytników broni. W amulecie uwięziony jest ognik, który może znajdować nam różne przedmioty. Uwalniamy go poprzez założenie na siebie owego amuletu. Przyda nam się w jaskiniach albo przy okazji wykonywania zadań. Ognik jednak na samym początku nie umie zbyt wiele. Potrafi tylko znaleźć broń do walki w zwarciu (miecze, topory itp.) Łatwo go nauczyć nowych umiejętności. Zrobi to za nas Riordian, jeden z Magów Wody. Nauka ognika kosztuje nas określoną liczbę Punktów Nauki. Poniżej lista:

Broń i amunicja do walki na odległość – 1 PN
Inne – 2 PN
Runy i zwoje – 3 PN
Pierścienie i amulety – 4 PN
Rośliny i żywność – 5 PN
Mikstury – 6 PN

Komentarze

0
·
Kompletna strata PN - powie wam to każdy, komu skończył się okres fascynacji latającym za nami światełkiem (które nawet niczego nie oświetli w ciemnościach) i kto docenił bonus innych amuletów.

Sprzedajcie to od razu, niezły boost na początek bo amulet drogi
0
·
to bardzo fajne stworzenie.
0
·
Nie opłaca się rozdawać PN na naukę Ognika. Ale sam amulet się przydaje i nie warto go sprzedawać na początku gry. Ognik może nie świeci w ciemnościach ale w pobliżu potworów zaczynają wydobywać się z niego czerwone pioruny ... A on sam czasem bierze udział w walce. Co prawda nie jest to jakaś ogromna pomoc , ale zawsze coś . Ale jeśli tylko trafimy na amulet + zręczność , lub
+ siła ( w zależności od stylu walki ) To radzę sprzedać amulet

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...