Bunt Ludzkości w najnowszym CD Action

1 minuta czytania

Jeśli jakimś cudem nie udało wam się nabyć gry Deus Ex: Bunt Ludzkości w jednej z wielu promocji poświątecznych, to nie macie powodów do zmartwień, bowiem ten świetny tytuł będzie jedną z pełnych wersji, które zostaną załączone do najnowszego numeru czasopisma CD Action.

deus ex, human revolution, cd action

Bunt Ludzkości to ciepło przyjęta przez prasę gra, w której wcielaliśmy się w Adama Jensena. Nasz bohater, na skutek znacznych obrażeń, zostaje poddany rozlicznym operacjom, podczas których otrzymuje cybernetyczne wszczepy. Gra, która rozgrywa się w 2027 roku, porusza kwestię usprawniania rasy ludzkiej.

Pełna wersja, która zostanie załączona do najnowszego numeru CD Action, będzie jednak wersją premierową tego tytułu z 2011 roku, a więc pozbawiona dodatków DLC, w tym świetnego Brakującego Ogniwa oraz ulepszeń graficznych, które razem stanowiły Wersję Reżyserską. Tytuł ten będzie dostępny w polskiej wersji językowej w formie identycznej jak oryginał, a więc usłyszymy oryginalne głosy, okraszone napisami w ojczystej mowie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...