przebudzenie_cienie

Deus Ex: Bunt Ludzkości – Director's Cut do zakupu na różne sposoby

1 minuta czytania

W Europie rozszerzone wydanie Deus Ex: Buntu Ludzkości pojawi się już 25 października. Director's Cut, bo taki nosi ono podtytuł, będzie można jednak kupić na różne sposoby. Za grę na konsolę trzeba będzie zapłacić pełną cenę, lecz w przypadku wersji na komputery osobiste będzie to wyglądało trochę inaczej.

deus ex: bunt ludzkości

Wszystko sprowadza się do jednej rzeczy – do tego, co posiadają gracze. Jeśli mają zakupioną samą podstawkę, wystarczy tylko, że ściągną odpowiednią aktualizację za 7,99 euro (ok. 33 zł), która przemieni zwykłe "Deus Ex: Bunt Ludzkości" do wersji "Director's Cut". Jeśli oprócz podstawki posiadają jeszcze dodatek "Brakujące ogniwo", za aktualizację zapłacą 3,99 euro (ok. 17 zł).

Oczywiście, nadal pozostaje opcja kupna całej rozszerzonej gry za 19,99 euro (ok. 84 zł). Deus Ex: Bunt Ludzkości – Director’s Cut zdecydowanie warto nabyć, bo nie dość, że zawiera wszystkie wydane DLC jednego z największych hitów 2011 roku, to twórcy poprawili w nim wiele krytykowanych przez graczy elementów – między innymi walki z bossami, trudne dla postaci niespecjalizujących się w walce. Teraz przeciwników można pokonać na różne sposoby, dzięki czemu gracze mają mniej więcej równe szanse.

Jak Wam się podobają takie możliwości zakupu Deus Ex: Bunt Ludzkości – Director's Cut?

Komentarze

0
·
Ciekawe, czy będzie to dostępne nad Wisłą. Mam samą grę i chętnie pobrałbym DLC+owe dodatki. Niemniej po cichu liczyłem na jeszcze jakieś zmiany, chociaż dotychczas gra oferowała system rambo albo Sam Fisher. Ciekawe, co to za dodatkowe sposoby, którymi chwalą się twórcy.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...