wow_malfurion

Deus Ex: Human Revolution – ruszyły preordery na wersję normalną i specjalną

Informacja prasowa

deus ex: human revolution

Miło jest nam poinformować, że od dziś jedna z najbardziej oczekiwanych gier Action-RPG, Deus Ex: Human Revolution, jest dostępna w preorderze w wybranych sklepach online – Sklep.cenega.pl, Sklep.gram.pl, Ultima.pl.

Odpowiadając na pytania mediów i fanów serii, cieszy nas, że możemy ogłosić iż w preorderze dostępne jest również wyjątkowe wydanie gry Deus Ex: Human Revolution w wersji Augmented Edition, w skład którego wchodzą:

 1. Dodatkowa płyta DVD zawierająca:
  • 44-minutowy dokument o tworzeniu gry.
  • Soundtrack z gry.
  • Animowany komiks.
  • Trailer z targów E3 oraz animowany storyboard.
 2. 40-stronicowy album z grafikami.
 3. Dodatkowa misja „Uratuj Tonga”.
 4. Przedmiot w grze: Wielostrzałowy granatnik.
 5. Przedmiot w grze: Zdalnie detonowany ładunek wybuchowy.
 6. Przedmiot w grze: Automatyczne urządzenie wytrychowe.

O grze:

Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Tytuł ten zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym „Najlepsza gra PC wsze czasów" w rankingu PC Gamer na Top 100 gier PC. Fani pokochali gry spod znaku Deus Ex za wiarygodne przedstawienie futurystycznego świata, jak i możliwość przechodzenia gry na wiele sposobów.

W Deus Ex: Bunt Ludzkości wcielasz się w Adama Jensena, byłego specjalistę ze SWAT-u, wybranego, by dopilnował bezpieczeństwa najbardziej awangardowych amerykańskich firm biotechnologicznych. Twoim zadaniem jest ochrona sekretów firmy, lecz gdy grupa komandosów włamuje się i zabija naukowców, których miałeś chronić, priorytety Twojej pracy ulegają całkowitej zmianie. Gdy zostajesz ciężko ranny podczas ataku, jesteś zmuszony do przyjęcia mechanicznych ulepszeń i prędko orientujesz się, że ścigasz cienie po całym świecie, nigdy nie wiedząc, komu możesz zaufać. W tych czasach, gdy osiągnięcia nauki zmieniają atletów, żołnierzy i szpiegów w istoty nadludzkie, komuś bardzo zależy na tym, by ewolucja ludzkości podążyła jedną konkretną ścieżką.

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry (również w języku polskim).

Komentarze

0
Gość_Prince* ·
Chciałem zamówić kolekcjonerkę w edycji PC ale nie ma jej w ofercie cenegi czy ktoś wie czemu??

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...