Edycja kolekcjonerska Deus Ex: Human Revolution ujawniona

2 minuty czytania

Square Enix postanowiło podzielić się informacjami na temat edycji kolekcjonerskiej Deus Ex: Human Revolution. Całość otrzymała nazwę Augmented Edition i będzie dotyczyć wersji gry na wszystkie platformy.

W wersji kolekcjonerskiej, prócz samej gry, znajdziemy także 40 stron z artbookiem, komiks do odtworzenia oraz bonusowy krążek DVD. Na nim znajdzie się miejsce dla zwiastunów, materiałów video prezentujących powstanie gry, część ścieżki dźwiękowej oraz animowane opowiadanie dotyczące jednego z trailerów.

deus ex 3, human revolution

Poza wersją kolekcjonerską, przygotowano także wydanie przedpremierowe. W nim kilka niespodzianek – w zależności od sklepu, w którym będziemy chcieli nabyć grę. Dla klientów GameStopu będzie to granatnik Linebacker G-87, ładunek wybuchowy M-28, dodatkowa misję z postacią z jedynki w roli głównej) oraz specjalna gotówka pozwalająca na wykupienie ulepszeń. Jakby tego było mało, dorzucono także urządzenie, z pomocą którego automatycznie będziemy mogli otwierać zamki w grze.

Drugi zestaw przedpremierowy będzie uboższy – zawiera w sobie karabin snajperski Longsword Whisperhead, strzelbę Huntsman Silverback oraz wspomnianą już walutę do wymiany za ulepszenia. Oba pakiety można obejrzeć pod tym adresem.

Dla kogoś, komu niewiele mówią nazwy, przygotowano materiały video, na których można zobaczyć oba bonusowe zestawy w akcji. Znajdziecie je poniżej.

Dochodzimy jednak do najważniejszego, czyli jak będzie wyglądała sprawa graczy w Europie. Potwierdzono, iż na starym kontynencie gracze w ramach pre-orderu mogą spodziewać się niespodzianek z pierwszego zestawu, czyli tego, który można kupić za oceanem jedynie poprzez GameStop.

Jak wygląda sprawa ceny? W przypadku konsol sugerowana cena to 69.99$ (ok. 220 złotych bez VAT). Wersja na PC dla amerykańskich graczy to wydatek rzędu 59.99$ (ok. 190 złotych bez VAT). Gra ma ukazać się w lutym 2011r.

Komentarze

0
·
Jak dla mnie słabiutko i na dzień dzisiejszy Europa zjada na śniadanie Amerykę pod względem edycji kolekcjonerskich Artbook, komiks i wykastrowany soundtrack nie jest warty tych 70 zł. więcej.
0
·
I ja zgodzę się z Tokarem... słabiutko. Z drugiej strony Fanem nie jestem więc...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...