Darksiders II

Ta wiadomość zbiła mnie z nóg, a moja szczęka nadal leży na podłodze. Polski nakład edycji kolekcjonerskich "Darksiders 2" na PC został wyprzedany w godzinę!

darksiders 2

Przypomnijmy, że edycja kolekcjonerska mającej niedługo premierę produkcji Vigil Games na PC kosztowała 199,99 zł. Specjalne wersje konsolowe także zostały wyprzedane – w trzy godziny. Cenega ogromnie cieszy się z tak dobrej sprzedaży.

Teraz edycję kolekcjonerską "Darksiders 2" będzie można zdobyć jedynie na aukcjach internetowych. Podobnie wyprzedane zostały specjalne wersje gry w innych krajach, z czego dumni mogą być twórcy. Vigil Games wcześniej oznajmiło, że stworzenie "Darksiders 3" zależne będzie od sprzedaży drugiej części. Wszystko wskazuje na to, że oto nie będzie trzeba się martwić.

Filmy fantastyczne

"Mroczna wieża" to fantastyczna powieść, która wyszła spod pióra mistrza grozy – Stephena Kinga. Trwają obecnie zabiegi, aby książka została zekranizowana, co powinno ucieszyć jej fanów.

mroczna wieża

"Mroczna Wieża" to siedmioczęściowa seria książek o ostatnim rewolwerowcu – Rolandzie Deschain, który pragnie dojść do tytułowej mrocznej wieży. W czasie swojej wędrówki pomaga napotkanym osobom w imię kodeksu zwanego Drogą Elda, ale także dokonuje trudnych wyborów między życiem przyjaciół a dojściem do upragnionego celu.

Mass Effect 3: Lewiatan

Potwierdziły się doniesienia o tym, jakoby kolejne DLC do gry Mass Effect 3 obejmowało historię istoty o wdzięcznej nazwie Lewiatan. Poznamy ją jeszcze tego lata.

leviathan, mass effect 3, mass effect 3 dlc

Fani już wcześniej doszukali się dopiero co potwierdzonych informacji, więc trudno mówić o zaskoczeniu. Leviathan rozwieje mgiełkę tajemnicy odnośnie pochodzenia Żniwiarzy. Na wzmiankę o nim nasz komandor natrafi podczas toczącej się wojny z krwiożerczymi maszynami. Podobno Lewiatan zdolny jest zabić Żniwiarza – a niewiele istot w galaktyce może się pochwalić podobnym wyczynem. Posiadanie takiego sojusznika znacząco wspomogłoby zjednoczone w celu odbicia Ziemi siły.

Poza dodatkowym epizodem fabularnym, w nasze ręce trafią dwie nowe pukawki – strzelba AT-12 Raider i karabin szturmowy M-55 Argus. To DLC, w cenie 10 dolarów (800MP), pojawić się ma na PC oraz Xboxie 360 jeszcze tego lata.

Darksiders II

Cenega dystrybutorem gier THQ

Dodał: , · Komentarzy: 1

Gracze w Polsce martwili się, czy zostanie u nas wydany "Darksiders 2". Dotychczas gry THQ były wydawane przez CD Projekt, ale współpraca między nimi się pogorszyła.

darksiders 2

Na szczęście znalazł się nowy dystrybutor gier THQ w Polsce (oraz Słowacji i Czechach) – Cenega. Pierwszą produkcją wydaną przez tego dystrybutora jest "Darksiders 2". Zostanie on zlokalizowany kinowo na wszystkich platformach docelowych i ukaże się 21 sierpnia, czyli tydzień po światowej premierze.

Gracze PC będą mogli zakupić limitowaną edycję gry zawierającą rozszerzenie "Argul's Tombs" za 119,99 zł. Dodatek będzie dostępny 30 dni po premierze. Na konsolę (PS3 i Xbox 360) za 229,99 zł dostaniemy zwykłą edycję "Darksiders 2", a za 239,99 zł limitowaną z dodatkiem.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk – nowe informacje

Dodał: , · Komentarzy: 4

Sporo czasu minęło od Letniej Konferencji CD Projektu, na której to zapowiedziana została nowa gra tworzona przez twórców "Wiedźmina". Od tego momentu my, internauci, nie byliśmy raczeni nowymi informacjami odnośnie gry. Aż do dzisiaj, bo REDzi postanowili zdradzić niewielki rąbek tajemnicy odnośnie "Cyberpunku".

cyberpunk, cd projekt red

Na stronie studia CD Projekt RED pojawiły się ostatnio odpowiedzi na pytania zadawane przez fanów odnośnie nowej produkcji. Zapytany o inspirację Marcin Momot odpowiedział, że są nią powieści Williama Gibsona, film "Łowca Androidów" oraz anime "Ghost in the Shell". Również pierwsza część "Deus Ex" jest źródłem inspiracji dla REDów.

Marcin Momot zapytany został również o klasy i to, jaki wpływ będą miały na dalszą rozgrywkę. Odpowiedział, że to, jak rozwinięta zostanie postać, będzie miało wpływ na sposób przechodzenia plansz oraz na samą fabułę.

Książki fantastyczne
okładka, gone, ciemność, faza piąta

Na GameExe pojawiła się kolejna recenzja! Tym razem za sprawą rzetelnego Tamca. możecie przeczytać, jak prezentuje się długo wyczekiwana najnowsza część serii GONE. Michael Grant powoli kończy swoje przygody z GONE, jako że jest to przedostatni tom. Uspokoję was – spisał się naprawdę dobrze, ale o tym opowie wam już mój redakcyjny kolega.

Pamiętacie czasy, kiedy byliście dziećmi i baliście się ciemności? Jak w momencie, gdy gasło światło, wyobraźnia wariowała i podsuwała przed oczy najróżniejsze straszne obrazy, powodujące, że włos jeżył się na karku? Pamiętacie? Cóż... taki strach nic nie znaczy na tle tego, co czeka na bohaterów serii "GONE" w piątym tomie pt. "Ciemność". Po długim czasie nieobecności na literackim rynku, Michael Grant powraca z oczekiwaną przez wielu fanów na całym świecie książką. Każdy z nas od momentu ukończenia poprzedniego tomu zadawał sobie pytania, co też ciekawego wydarzy się jeszcze pod Kopułą? Czy autora stać na następną wartką opowieść o dzieciakach pozbawionych człowieczeństwa przez ich nowy "świat"? Nie pozostało mi nic innego, jak osobiście się o tym przekonać.

Czytaj dalej...

Lords of the Fallen

Tomasz Gop, producent "Wiedźmina 2: Zabójcy królów" wreszcie wyjawił tytuł nowego RPG-a tworzonego we współpracy z polskim studiem City Interactive oraz niemieckim Deck13. Jest to "Lord of the Fallen".

lords of the fallen

Nowa produkcja Tomasza Gopa ma rozgrywać się w średniowiecznym świecie fantasy rządzonym przez upadłego boga. W "Lord of the Fallen" będziemy musieli pokonać jego armię, w której w skład wchodzą pomioty, lordowie i generałowie. Gra ma być bardzo trudna, gdyż inspiracją dla niej był równie wymagający "Dark Souls". Wszelkie wyzwania będą przynosiły hardkorowemu graczowi RPG dużo satysfakcji i nagród. Pojawią się też wybory moralne, drzewko rozwoju postaci, zawirowania fabularne, a wszystko to na tle konfliktu, jaki prowadzą ze sobą ludzie i demony. Prawda, że brzmi bardzo interesująco?

Filmy fantastyczne

Recenzja "Prometeusza" na GameExe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jest to news o recenzji "Prometeusza", ale właśnie się dowiedziałem, że trwają prace nad jego sequelem! Pierwsza część jest różnie przyjmowana przez fanów "Alienów", ale studio Fox mimo to zdecydowało się stworzyć drugą.

prometeusz

Film ma ukazać się w kinie w 2014 lub 2015 roku. Na stanowisku scenarzysty nie pojawi się po raz drugi Damon Lindelof, co powinno ucieszyć niezadowolonych ze scenariusza osób. Ridley Scott podobno już ma pomysł na kontynuację historii... Ale przecież w kinach jeszcze jest pierwsza część, a pewnie wielu z was zastanawia się nad pójściem na seans. Dlatego nasz redakcyjny kolega Krix przygotował dla was jej recenzję soczyście ociekającą śluzem. Zapraszam do czytania!

Darksiders II

Po raz kolejny (po "Borderlands 2") twórcy udowadniają, że jednak dobrze jest posiadać stany gry z pierwszej części tytułu, aby zaimportować je w drugim.

darksiders 2

Moda na obdarowywanie weteranów bonusami trwa. Kolejną produkcją, gdzie dostaniemy nagrody za zaimportowanie "sejwów" jest "Darksiders 2". Osoby, które grały Wojną dostaną legendarną zbroję Pauldron of the Horseman na piątym poziomie rozwoju, zwiększającą statystyki i obrażenia krytyczne, a ci gracze, którzy przeszli całą grę – legendarną kosę Chaos Fang na pierwszym poziomie rozwoju, zwiększającą obrażenia krytyczne i standardowe.

Czy Śmierć dorówna Wojnie? Przekonamy się o tym już niedługo, bo światowa premiera "Darksiders 2" wypada 14 sierpnia, w Polsce gra ukaże się tydzień później.

Wczytywanie...