Filmy fantastyczne

Pisaliśmy już o tym, że Mads Mikkelsen nie przyjął oferty wcielenia się we wroga Thora z powodu grania głównego bohatera w serialu "Hannibal". Teraz wiemy, kto go zastąpi – Christopher Eccleston ("Doktor Who").

malekith przeklęty

Christopher Eccleston wcieli się w Malekitha Przeklętego, który stworzony został przez Walta Simonsona i po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu Marvela w 1984 roku roku. Malekith jest silny, inteligentny, szybki i wytrzymały. Potrafi posługiwać się magią, za pomocą której przybiera różne kształty, może się teleportować i zmieniać w mgłę. Jego "piętą achillesową" jest metal, który niweczy efekty jego zaklęć.

Filmy fantastyczne

Specjalne okulary 3D do "Hobbita"

Dodał: , · Komentarzy: 3

Udostępnione zostały zdjęcia, na których możemy podziwiać specjalne okulary 3D do Hobbita. Jest to kolejny element promocji nadchodzącego filmu Petera Jacksona.

okulary 3d, hobbitokulary 3d, hobbit

Niestety nie przewidziano takich okularów w Polsce, przynajmniej na razie. Ich limitowana liczba trafi do amerykańskich kin w grudniu. Nie prezentują się one zbyt fantastycznie, gdyby nie napis "Hobbit", to nie zgadłbym nawet, że ten gadżet został stworzony jako element promocyjny dla nadchodzącego filmu Petera Jacksona. Szczerze – to mi się one kojarzą bardziej z "Harrym Potterem".

Dla dociekliwych: okulary powinny się sprawdzić w kinach, bo mają certyfikat, więc nie jest to jakiś marny gadżet tworzony z myślą o tym, aby prezentował się jak najlepiej, ale także, aby dobrze służył widzowi podczas seansu. Chociaż czy one będą wygodne, tego już pewnym być nie można...

Przypomnijmy, że pierwsza część "Hobbita" trafi do kin 14 grudnia 2012 roku, druga 13 grudnia 2013, a trzecia latem 2014.

Pathfinder
okładka, the price of infamy

Zasada, by żyć z sąsiadami w zgodzie, nie ma miejsca w Archipelagu Kajdan. Dlatego też po uzyskaniu renomy i ukazaniu swoich włości znamienitym pirackim personom, przyszedł czas na wyproszenie gości i przygotowanie się na ich kolejne przybycie... w nieco mniej kulturalny sposób.

Lecz by oprzeć się licznym atakom chciwych sąsiadów, należy posiadać niezłą armadę. W tym celu trzeba przemierzyć porty oraz speluny Kajdan i zwerbować kilka porządnych załóg wraz z okrętami. Jednakże podczas wyprawy po wendettę za atak na wyspę poszukiwaczy przygód, dojdzie do odkrycia zdrady, która odbije się echem na całym obszarze archipelagu.

Star Wars: The Old Republic

Stało się – galaktyka stoi otworem przed graczami. Za darmo!

star wars: the old republic

"Star Wars: The Old Republic" miał być grą, która pokona bardzo długo trzymającego przy sobie miliony graczy "World of Warcfraft". Niestety najwyraźniej nie wyszło, bo jesienią każdy będzie mógł przejść MMO od BioWare za darmo, gdyż przechodzi ono na model F2P.

Bez żadnych opłat gracz będzie mógł przejść linie fabularne wszystkich ośmiu postaci i dojść nimi do 50 poziomu. Obecnie możliwe jest dojście bohaterem jedynie do 15. Trzeba jednak liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Niedostępna będzie zawartość dla wysokopoziomowych postaci i zaawansowane funkcje. Będzie można je odblokować za monety kartelu, które prawdopodobnie będzie trzeba nabyć za prawdziwe pieniądze. Nadal jednak można być abonentem – wtedy wszystkie rzeczy są dostępne i można liczyć na wyjątkowe przedmioty oraz określoną liczbę monet kartelu.

Wczytywanie...