riese
Filmy

Specjalne okulary 3D do "Hobbita"

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 1 sierpnia 2012

Udostępnione zostały zdjęcia, na których możemy podziwiać specjalne okulary 3D do Hobbita. Jest to kolejny element promocji nadchodzącego filmu Petera Jacksona.

okulary 3d, hobbitokulary 3d, hobbit

Niestety nie przewidziano takich okularów w Polsce, przynajmniej na razie. Ich limitowana liczba trafi do amerykańskich kin w grudniu. Nie prezentują się one zbyt fantastycznie, gdyby nie napis "Hobbit", to nie zgadłbym nawet, że ten gadżet został stworzony jako element promocyjny dla nadchodzącego filmu Petera Jacksona. Szczerze – to mi się one kojarzą bardziej z "Harrym Potterem".

Dla dociekliwych: okulary powinny się sprawdzić w kinach, bo mają certyfikat, więc nie jest to jakiś marny gadżet tworzony z myślą o tym, aby prezentował się jak najlepiej, ale także, aby dobrze służył widzowi podczas seansu. Chociaż czy one będą wygodne, tego już pewnym być nie można...

Przypomnijmy, że pierwsza część "Hobbita" trafi do kin 14 grudnia 2012 roku, druga 13 grudnia 2013, a trzecia latem 2014.

Komentarze

porfirion · środa, 1 sierpnia 2012, 18:00
0
Chwila, ale mam nadzieję, że w naszym zacofanym kraju będą też seanse Hobbita BEZ tego nieszczęsnego 3D? (nie wiem, jak inni, ale mnie ono strasznie wnerwia)
krzyslewy · środa, 1 sierpnia 2012, 18:09
0
Peter Jackson zakochał się w 3D. Mówił, że jeśliby mógł nakręciłby w tej technologii trylogię "Władcy Pierścieni". Wydaje mi się, że będzie sytuacja taka jak z "Avengersem" - film tylko w 3D.
Sosna · środa, 1 sierpnia 2012, 21:54
0
Jak dla mnie całe to 3D, to jedna wielka ściema i powód żeby sprzedawać bilety drożej, w rzeczywistości efekt trójwymiaru jest marny i owszem fajnie jest zobaczyć jeden czy dwa takie filmy, ale na dłuższą metę to nic wspaniałego, chociaż zdarzyło mi się zagrać kiedyś w jakąś samochodówkę na telewizorze 3D w Saturnie i powiem, że całkiem fajna sprawa, robi wrażenie

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...