Leviathan oficjalnie zapowiedziany

2 minuty czytania

Potwierdziły się doniesienia o tym, jakoby kolejne DLC do gry Mass Effect 3 obejmowało historię istoty o wdzięcznej nazwie Lewiatan. Poznamy ją jeszcze tego lata.

leviathan, mass effect 3, mass effect 3 dlc

Fani już wcześniej doszukali się dopiero co potwierdzonych informacji, więc trudno mówić o zaskoczeniu. Leviathan rozwieje mgiełkę tajemnicy odnośnie pochodzenia Żniwiarzy. Na wzmiankę o nim nasz komandor natrafi podczas toczącej się wojny z krwiożerczymi maszynami. Podobno Lewiatan zdolny jest zabić Żniwiarza – a niewiele istot w galaktyce może się pochwalić podobnym wyczynem. Posiadanie takiego sojusznika znacząco wspomogłoby zjednoczone w celu odbicia Ziemi siły.

Poza dodatkowym epizodem fabularnym, w nasze ręce trafią dwie nowe pukawki – strzelba AT-12 Raider i karabin szturmowy M-55 Argus. To DLC, w cenie 10 dolarów (800MP), pojawić się ma na PC oraz Xboxie 360 jeszcze tego lata.

To jednak nie koniec nowości. BioWare ogłosiło także datę wydania jeszcze jednego płatnego DLC, Firefight Weapons Pack. Pojawi się ono już 7 sierpnia. Za 2 dolary (160 MP) będziemy mogli odblokować nowe bronie do trybu dla jednego gracza. Na forum gry ujawniono, iż w jego skład wejdą:

  • M-90 Indra Sniper Rifle – automatyczny karabin snajperski
  • Krysae Sniper Rifle – ciężki karabin snajperski z wybuchową amunicją, skuteczny szczególnie przeciwko wojskom Żniwiarzy
  • Reegar Carbine – broń elektryczna na krótki dystans
  • Harrier Assault Rifle – automatyczny karabin szturmowy o małym odrzucie
  • Geth Plasma SMG – automatyczny pistolet maszynowy o szybkostrzelności rosnącej wraz z czasem trwania serii
  • Blood Pack Punisher SMG – pistolet maszynowy o dodatkowej lufie, z której wydostają się pociski penetrujące zbroję
  • Adas Anti-Synthetic Assault Rifle – karabin elektryczny przeciw syntetykom i wrogom korzystającym z tarczy

Głowy nie urywa, wciąż też nie znamy dalszych losów Sheparda z jednego z zakończeń, w którym ewidentnie ktoś w pancerzu N-7 bierze oddech.

Komentarze

0
·
Nie zapowiada się zbyt emocjonująco. "ME3" musiałby mi się naprawdę spodobać, abym zakupił te DLC. A tak nie jest, bo to dobra gra, trzymająca poziom "DA2" i nic więcej. Nie wspominając już o tym, że "ME3" zakończyło historię Sheparda. W "ME2" dodatki były ciekawsze i można było z nich co nieco dowiedzieć się o trójce. A ten na dobrą sprawę nic nie zmieni. Czekam na DLC, które wyjaśni co się stało po wzięciu oddech przez Sheparda, bo rozszerzenie zmieniające zakończenie także okazało się marne, bo nie wyjaśniło tej sceny.
0
·
Czy przypadkiem, jedną z awantur, o zakończenia ME3 był fakt że nie ujawnili nic o ich pochodzeniu, to wydają rozszerzone zakończenie, które nic nie wyjaśnia, a teraz wydaja płatne DLC które spełnia tą rolę.
Wiem że na pewno nie wydadzą nic o Shepardzie, ani tej sekretnej scenki, bo tak nie będą mieli materiału na czwartą część, ale nie mogli by zrobić dodatku który skupia się na osobnej historii ?
0
·
Ale, ale... Bioware przeca już dawno potwierdził że to N7 to właśnie Sheparda i że grajac na renegata pozostaje on przy życiu.

No, przez jakiś czas. Bo koniec końców i tak mu tą tabliczkę przyrąbali na statku. W sumie taki burdel tam na końcu zrobił że wcale im się nie dziwię że nie szukali go w tym pobojowisku...
0
·
@Redhorn
A no tak, ale co dalej? Bo takie zakończenie i wyjaśnienie to sobie w buty mogą wsadzić. Łagodnie mówiąc
0
·
@Redhorn

Znajdź to zakończenie na youtube i obejrzyj jeszcze raz. Gdy Shepard żyje, to tabliczki nie przyklejają.

BTW, karny kutas dla newsmana za spoiler na końcu newsa.
0
·
Hmmm nie cierpię dodatkowych broni/ zbroi/ innych elementów garderoby wydawanych jako DLC Przygoda z nowym Żniwiarzem ,który będzie sojusznikiem wydaje się intrygująca ,ale póki co nie zamierzam wydawać na to kasy. Poczekam na pierwsze opinie itd. Musze najpierw znaleźć jakąś robotę heh.

Redhorn ja na "czerwone zakończenie" nie patrzę jako zakończenie Renegata. Dla mnie to jest zwykły koniec i tyle.
Tabliczkę dla Sheparda LI nie wiesza kiedy mamy powyżej tych 4000 punktów gotowości galaktyki, więc mogłoby się zdarzyć że w przypadku zniszczenia kosiarek ukochany/ukochana Sheparda wiesza tabliczkę gdy nie mamy wymaganego progu przeżycia komandora.

Gościu Thorne o tym "łapaniu oddechu" internet już od dawna huczał więc ukrywanie newsa spoilerem jest już bezcelowe
0
·
Tak btw. Argus, Indra i Raider nie były już w jakimś DLC? Albo w jakimś wydaniu przedpremierowym czy coś w tym stylu?
0
·
Indrę i Argusa można było dostać w różnych promocjach, na różnych stronkach (w ten sposób je mam).
0
·
Serio nie wiesza? Bo ja miałem w rozszerzonej filmik z napierśnikiem + tabliczkę.
No i jako renegat przez 3 części uznałem to zakończenie za właściwe. Shepard to mięcho armatnie było, guzik miał do decydowania i tak też go prowadziłem.
Zniszczyć to zniszczyć. Taki był rozkaz i wsio w temacie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...