riese
Darksiders II

Cenega dystrybutorem gier THQ

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 3 sierpnia 2012

Gracze w Polsce martwili się, czy zostanie u nas wydany "Darksiders 2". Dotychczas gry THQ były wydawane przez CD Projekt, ale współpraca między nimi się pogorszyła.

darksiders 2

Na szczęście znalazł się nowy dystrybutor gier THQ w Polsce (oraz Słowacji i Czechach) – Cenega. Pierwszą produkcją wydaną przez tego dystrybutora jest "Darksiders 2". Zostanie on zlokalizowany kinowo na wszystkich platformach docelowych i ukaże się 21 sierpnia, czyli tydzień po światowej premierze.

Gracze PC będą mogli zakupić limitowaną edycję gry zawierającą rozszerzenie "Argul's Tombs" za 119,99 zł. Dodatek będzie dostępny 30 dni po premierze. Na konsolę (PS3 i Xbox 360) za 229,99 zł dostaniemy zwykłą edycję "Darksiders 2", a za 239,99 zł limitowaną z dodatkiem.

Będzie można kupić także edycję kolekcjonerską. Na PC warta jest 199,99 zł, a na konsoli 329,99 zł. Zawiera art book, zawartość edycji limitowanej, dodatek Shadow of Death (zbroja i zestaw broni), replikę maski Śmierci i ścieżkę dźwiękową do pobrania z sieci.

Gra jest zlokalizowana kinowo – to chyba najważniejsza wiadomość, chociaż cieszy też fakt tylu edycji dostępnych w Polsce. Oby Cenega postępowała tak dalej!

Komentarze

Gość_dan* · piątek, 3 sierpnia 2012, 13:28
0
osobiście nie wiem czy to taka dobra wiadomość...cenega ma najgorszą relację ze mną, a ich "obsługa klienta" eh...może wkleję naszą korespondencję...chociaż to upublicznianie to takie gejowskie jakieś

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...