Darksiders II

Gracze PC-towi tym razem nie musieli długo czekać na to, co wcześniej dostali konsolowcy. Studio Nordic Games oddało już w ręce fanów rozrywki komputerowej (mającą swoją premierę na PlayStation 4 i Xbox One w październiku) grę "Darksiders II: Deathinitive Edition".

darksaiders ii

Porównując tytuł do oryginału z roku 2012 nie sposób nie zauważyć kilku zmian.

Darksiders II

"Darksiders II" na WiiU już 30 listopada

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Cenega, dystrybutor firmy THQ w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, że już 30 listopada będzie miała miejsce polska premiera gry Darksiders II w wersji na konsolę WiiU. Do gry dołączone są wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC, zapewniające aż 5 godzin dodatkowej rozrywki: Argul’s Tomb, Death Rises Pack, Angel of Death i Shadow of Death Pack oraz Deadly Despair Pack. Specjalnie dla posiadaczy konsoli WiiU przygotowano również unikatowe zestawy pancerzy i broni, gotowe do użycia już od początku gry.

darksiders 2
Darksiders II

Vigil Games ogłosił, że pracuje nad patchem na konsole i komputery osobiste. Co on naprawi?

darksiders 2

Twórcy "Darksiders II" mają wiele sygnałów od graczy, którzy nie mogą ukończyć gry przez pewne usterki. Aktualizacja ma je usunąć, warto nadmienić, że problemy z ukończeniem gry występowały na wszystkich platformach – PC, Xbox 360 i PS3. Gracze komputerowi otrzymają rozszerzoną wersję łatki, która doda opcje konfiguracyjne – chodzi tutaj o możliwość zmian opcji graficznych oraz sterowania, których zabrakło w "Darksiders II", mimo że twórcy obiecali je przed premierą. Vigil Games stwierdził też, że wszystkie poprawki są traktowane jako priorytet, a aktualizacja najpierw trafi na PC, a dopiero później na konsole.

Darksiders II

Premiera "Darksiders II" w Polsce

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj premierę ma Darksiders II w polskiej wersji kinowej, zarówno na konsolach jak i na PC. Niechaj żyje Śmierć!

darksiders 2darksiders 2darksiders 2

Nie wiem, czy chcę wiedzieć, co myśli o wcielaniu się w Śmierć Natanek, ale mało mnie to obchodzi, bo "Darksiders II" może być bardzo dobrą grą. Większy świat w porównaniu do jedynki, dużo usprawnień i coś, na czym polega rozgrywka – zagadki i system walki. Czy udało się stworzyć soczystą, ociekającą sokiem grę, w której wszystkie elementy tworzą spójną całość (tudzież owoc)? Średnia ocen na metacritic (83 na PC, 84 na PS3 i 85 Xbox 360) wskazuje, że tak.

Darksiders II

Darksiders II – Pierwsze niedoróbki

Dodał: , · Komentarzy: 0

I doczekaliśmy się, na nasze nieszczęście, pierwszych niedoróbek w Darksiders II. Warto zaznaczyć, że dotyczą tylko wersji na PC.

darksiders 2

Vigil Games niestety bardzo zawiodło, bo w ich produkcji na PC zabrakło między innymi opcji zmiany ustawień grafiki (można zmienić jedynie rozdzielczość), a gra potrafi wyjść do pulpitu. Menedżer ds. społecznościowych, Mathew Everett potwierdza braki oraz błędy i za nie bardzo przeprasza. Tłumaczy je pośpiechem, przez który zespół musiał robić niektóre rzeczy na ostatnią chwilę.

Darksiders II

Darksiders II – Pierwsze recenzje!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Pierwszą recenzją Darksiders II może pochwalić się niemieckie czasopismo Consol Plus. Ocena? Wysoka – 93/100. Autor przede wszystkim zwraca uwagę na epickie starcia z bossami, rozbudowany ekwipunek – coś, na co ja szczególnie zwracam uwagę, znakomitą budowę lokacji i zagadki. Jak inni ocenili "Darksiders II"?

darksiders 2

GamePro to także niemieckie czasopismo i także wystawiło Śmierci 93/100. Jakie plusy? Rewelacyjni bohaterowie, magiczna historia, drzewko umiejętności, pojawia się też po raz drugi znakomita budowa lokacji. Wymienione zostały także w pozytywach soundtrack, intuicyjna walka, starcia z bossami, animacje i duża ilość treści. W wadach znalazła się praca kamery i niektóre niewyraźne tekstury.

Darksiders II

Darksiders 2: Tryb Hordy

Dodał: , · Komentarzy: 0

W Darksiders 2 będzie tryb Hordy! Śmierć będzie musiała przynieść śmierć aż stu falom przeciwników!

Plik wideo nie jest już dostępny.

Sposób na rozgrywkę jest prosty. Walczysz na arenie pięć rund i po pokonaniu wrogów masz do wyboru: zabranie nagród lub walkę przez kolejne pięć rund, aby dostać lepszy sprzęt, co oczywiście niesie za sobą ryzyko przegranej. I tak do setnej rundy. Przeżyją tylko najlepsi! Powyżej znajdziecie wideo, na którym widać, jak sprawdza się tryb Hordy (w "Darksiders 2" o nazwie tryb tygiel) "w praniu".

Darksiders II

Ta wiadomość zbiła mnie z nóg, a moja szczęka nadal leży na podłodze. Polski nakład edycji kolekcjonerskich "Darksiders 2" na PC został wyprzedany w godzinę!

darksiders 2

Przypomnijmy, że edycja kolekcjonerska mającej niedługo premierę produkcji Vigil Games na PC kosztowała 199,99 zł. Specjalne wersje konsolowe także zostały wyprzedane – w trzy godziny. Cenega ogromnie cieszy się z tak dobrej sprzedaży.

Teraz edycję kolekcjonerską "Darksiders 2" będzie można zdobyć jedynie na aukcjach internetowych. Podobnie wyprzedane zostały specjalne wersje gry w innych krajach, z czego dumni mogą być twórcy. Vigil Games wcześniej oznajmiło, że stworzenie "Darksiders 3" zależne będzie od sprzedaży drugiej części. Wszystko wskazuje na to, że oto nie będzie trzeba się martwić.

Darksiders II

Cenega dystrybutorem gier THQ

Dodał: , · Komentarzy: 1

Gracze w Polsce martwili się, czy zostanie u nas wydany "Darksiders 2". Dotychczas gry THQ były wydawane przez CD Projekt, ale współpraca między nimi się pogorszyła.

darksiders 2

Na szczęście znalazł się nowy dystrybutor gier THQ w Polsce (oraz Słowacji i Czechach) – Cenega. Pierwszą produkcją wydaną przez tego dystrybutora jest "Darksiders 2". Zostanie on zlokalizowany kinowo na wszystkich platformach docelowych i ukaże się 21 sierpnia, czyli tydzień po światowej premierze.

Gracze PC będą mogli zakupić limitowaną edycję gry zawierającą rozszerzenie "Argul's Tombs" za 119,99 zł. Dodatek będzie dostępny 30 dni po premierze. Na konsolę (PS3 i Xbox 360) za 229,99 zł dostaniemy zwykłą edycję "Darksiders 2", a za 239,99 zł limitowaną z dodatkiem.

Wczytywanie...