Darksiders II

Po raz kolejny (po "Borderlands 2") twórcy udowadniają, że jednak dobrze jest posiadać stany gry z pierwszej części tytułu, aby zaimportować je w drugim.

darksiders 2

Moda na obdarowywanie weteranów bonusami trwa. Kolejną produkcją, gdzie dostaniemy nagrody za zaimportowanie "sejwów" jest "Darksiders 2". Osoby, które grały Wojną dostaną legendarną zbroję Pauldron of the Horseman na piątym poziomie rozwoju, zwiększającą statystyki i obrażenia krytyczne, a ci gracze, którzy przeszli całą grę – legendarną kosę Chaos Fang na pierwszym poziomie rozwoju, zwiększającą obrażenia krytyczne i standardowe.

Czy Śmierć dorówna Wojnie? Przekonamy się o tym już niedługo, bo światowa premiera "Darksiders 2" wypada 14 sierpnia, w Polsce gra ukaże się tydzień później.

Darksiders II

Podane zostały wymagania do Darksiders II, więc wszyscy zainteresowani tą produkcją mogą wreszcie przekonać się, czy "odpali" ona na ich komputerach. Wymagania nie są duże, lecz zanim je zdradzimy, polecamy obejrzeć nowy zwiastun z elementami gameplaya.

Kluczem do udanego zwiastuna jest muzyka. Tutaj spełnia ona swój cel – wpada w ucho, współgra z wideo i jest bardzo dynamiczna, choć zdecydowanie jest jej za mało (wideo trwa dwie minuty, a muzyka zajmuje połowę tego czasu). Mimo to zwiastun jest dobry i zachęcający ze względu na robiące duże wrażenie animacje, świetne udźwiękowienie i atrakcyjną walkę.

Darksiders II

"Darksiders II" z datą premiery

Dodał: , · Komentarzy: 3

Data premiery "Darksiders II", wydawanego przez THQ, jest już znana. Tytuł do sklepów trafi 29 czerwca 2012 roku. Dla przypomnienia, fabuła pierwszej części gry nawiązywała do Apokalipsy św. Jana, a wcielaliśmy się w jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy – Wojnę. Tym razem przyjdzie nam zagrać samą Śmiercią.

gra, premiera, thq, darksiders ii

"Darksiders 2" ukaże się na Xbox 360, PlayStation 3 i PC. Wydawca pobrzękuje coś również na temat Wii U, ale żadne informacje do tej pory jeszcze nie zostały ujawnione. Poza datą premiery, THQ poinformowało również o specjalnych bonusach dla graczy, którzy zamówią grę przed jej wydaniem. Możecie je znaleźć w rozwinięciu strony.

Wczytywanie...