Darksiders II – Pierwsze recenzje!

Pierwszą recenzją Darksiders II może pochwalić się niemieckie czasopismo Consol Plus. Ocena? Wysoka – 93/100. Autor przede wszystkim zwraca uwagę na epickie starcia z bossami, rozbudowany ekwipunek – coś, na co ja szczególnie zwracam uwagę, znakomitą budowę lokacji i zagadki. Jak inni ocenili "Darksiders II"?

darksiders 2

GamePro to także niemieckie czasopismo i także wystawiło Śmierci 93/100. Jakie plusy? Rewelacyjni bohaterowie, magiczna historia, drzewko umiejętności, pojawia się też po raz drugi znakomita budowa lokacji. Wymienione zostały także w pozytywach soundtrack, intuicyjna walka, starcia z bossami, animacje i duża ilość treści. W wadach znalazła się praca kamery i niektóre niewyraźne tekstury.

W recenzji czasopisma GamePro dowiedzieliśmy się też o długości rozgrywki – około 20 godzin trwa wątek główny, jeśli będziemy wykonywali zadania poboczne czas gry wydłuży się do ponad 30 godzin.

Brytyjski magazyn X360 Magazine ocenił "Darksiders II" na 90/100. Według nich jest on wielki, piękny i nieskończenie grywalny. Mianowany został największym zaskoczeniem roku. Inne brytyjskie czasopismo oceniło produkcję Vigil Games nieco mniej entuzjastycznie – 86/100. Duża przerwa między poprzednią częścią gry, a tą zbliżającą się, garść usprawnień i inne plusy sprawiają, że można ją z łatwością polecić.

"Darksiders II" na PC, Xbox 360 i PS3 ukaże się w Polsce 21 sierpnia.

Komentarze

0
·
Mnie wciąż drażni szata graficzna w stylu "WoW".

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...