wow_malfurion

Darksiders II – Pierwsze niedoróbki

I doczekaliśmy się, na nasze nieszczęście, pierwszych niedoróbek w Darksiders II. Warto zaznaczyć, że dotyczą tylko wersji na PC.

darksiders 2

Vigil Games niestety bardzo zawiodło, bo w ich produkcji na PC zabrakło między innymi opcji zmiany ustawień grafiki (można zmienić jedynie rozdzielczość), a gra potrafi wyjść do pulpitu. Menedżer ds. społecznościowych, Mathew Everett potwierdza braki oraz błędy i za nie bardzo przeprasza. Tłumaczy je pośpiechem, przez który zespół musiał robić niektóre rzeczy na ostatnią chwilę.

Obecnie Vigil Games sprawdza, jakie elementy można dodać w następnym patchu, ale Mathew Everett nie ukrywa, że choć ważne jest uwzględnienie w łatce pewnych elementów, to nie może obiecać, że zostaną one na pewno dodane.

Polscy gracze muszą jeszcze poczekać na "Darksiders II", gdyż pojawi się on na półkach sklepowych 21 sierpnia w przeciwieństwie do premiery światowej, która odbyła się pięć dni temu. Czy po przychylnych recenzjach i niedoróbkach na PC zamierzacie zakupić najnowszą produkcję studia Vigil Games?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...