wow_malfurion

"Darksiders II" na WiiU już 30 listopada

Informacja prasowa

Cenega, dystrybutor firmy THQ w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, że już 30 listopada będzie miała miejsce polska premiera gry Darksiders II w wersji na konsolę WiiU. Do gry dołączone są wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC, zapewniające aż 5 godzin dodatkowej rozrywki: Argul’s Tomb, Death Rises Pack, Angel of Death i Shadow of Death Pack oraz Deadly Despair Pack. Specjalnie dla posiadaczy konsoli WiiU przygotowano również unikatowe zestawy pancerzy i broni, gotowe do użycia już od początku gry.

darksiders 2

Gra Darksiders II dostępna jest w również następujących edycjach:

  • Komputery PC – cały nakład premierowy tego tytułu w wersji na komputery osobiste został w Polsce wydany we wzbogaconej o dodatki DLC edycji limitowanej, przy zachowaniu standardowej ceny gry – 119,99 PLN.
  • Konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 – na konsolach gra dostępna jest w dwóch edycjach – standardowej (229,99 PLN) oraz we wzbogaconej o dodatki DLC edycji limitowanej (239,99 PLN).

Przed nastaniem czasu aniołowie otrzymali dominium jasności, mroczne królestwo przypadło we władanie demonom, a Ziemią zawładnęła ludzkość. Rada Spopielonych wypracowała rozejm między wojującymi legionami nieba i piekła, by wstrzymać ostateczną bitwę do końca dni, gdy królestwo ludzi będzie gotowe do wzięcia udziału w odwiecznym konflikcie. Straszliwy jeździec apokalipsy, Wojna, zniszczył jednak Ziemię zanim nadeszła wyznaczona jej godzina. Tak się przynajmniej zdawało... Aby odkupić winy brata i ocalić go od zapomnienia, pojawia się drugi jeździec, a imię jego Śmierć…

darksiders 2

Obudzony przed końcem dni Śmierć, najstraszniejszy spośród legendarnych czterech jeźdźców, wyrusza na wyprawę, aby cofnąć skutki armagedonu. W trakcie swojej wędrówki – równoległej do wydarzeń z pierwszej części Darksiders – odkryje, że istnieją rzeczy o wiele groźniejsze niż ziemska apokalipsa i że starożytny konflikt zagraża wszelkiemu stworzeniu.

Stań się przerażającą siłą, której wszystko się lęka, lecz której nic nie może uciec. Śmierć żyje w Darksiders II.

Cechy gry:

  • Dodatki DLC: Argul’s Tomb, Death Rises Pack, Angel of Death i Shadow of Death Pack oraz Deadly Despair Pack.
  • Tylko na WiiU – specjalne zestawy pancerza i broni gotowe do użycia od początku gry.
  • Gra przystosowana do korzystania z nowego kontrolera WiiU – natychmiastowy dostęp do ekwipunku i umiejętności postaci!
  • Fabuła przedstawiona równolegle do wydarzeń części pierwszej Darksiders.
  • Bogaty świat fantasy wykreowany przez Joe Madureirę – twórcę Uncanny X-Men i Battle Chasers.
  • Tysiące potężnych broni, pancerzy i amuletów.
  • Generowany losowo łup.
  • Ekscytująca, szybka akcja i spektakularne pojedynki z przeciwnikami.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...