Age of Conan: Hyborian Adventures

GiveawayGamer.com wraz z paroma stronami partnerskimi ogłosiło całkiem ciekawy konkurs, którego nagroda doprowadzi do zawału niejednego fana Age of Conan. Jeden rok, całe 12 miesięcy, 365 dni darmowego grania w Age of Conan Hyborian Adventures można wygrać wypełniając zadanie postanowione przez portal GiveawayGamer.com. Dodatkowymi nagrodami dla zwycięzcy są ciekawe przedmioty do wykorzystania w grze. Co trzeba zrobić? Ano trzeba być jak ta plaga i wcisnąć się gdzie się da, rozpowszechniając stronę GiveawayGamer.com tak bardzo, jak to możliwe. Na portalu facebook, twitter, myspace... Nasza-klasa też prawdopodobnie zdałaby egzamin. Potrzebne są jednak dowody rzeczowe takie jak screenshoty. Sugerowanymi pomysłami na wykonanie zadania są również filmiki, które zawsze załadować można na serwis youtube. Jeśli już stwierdzimy, że nie ma kogo o stronie już poinformować to musimy skontaktować się z serwisem GiveawayGamer.com i udowodnić, kogo i gdzie się poinformowało.

Żadnego pisania wierszyków, odpowiadania na pytania czy rysowania napakowanego gościa. Jeśli jesteście zainteresowani, to do roboty: zacznijcie męczyć znajomych już teraz. Oficjalny news znajduje się tutaj.

Czasopisma

Co znajdziemy w CD-Action 12/2009?

Dodał: , · Komentarzy: 0
cd-action, okładka

Już za dwa dni, tj. 24.11.2009, w kioskach pojawi się kolejny numer CD-Action. Jako że Mikołajki za pasem, grudniowe wydanie pisma będzie wyjątkowe – grubsze, zawierające mnóstwo interesujących tekstów, dodatkowe prezenty, świetną pełną wersję gry, a wszystko to w srebrnym worku.

Zapowiadany numer będzie o 16 stron pokaźniejszy. Prócz tego, czytelnicy znajdą w nim Kalendarz Gracza na 2010 rok, który może również posłużyć jako podkładka pod mysz. Pojawi się również karta płatnicza z logiem CDA pozwalająca na dokonywanie zakupów w sieci. Ostatnim na liście jest starter Heyah z abonamentem (7 dni) na sieciową grę Neuroshima.

Co z świetną pełną wersją gry? Będzie nią gra "Devil May Cry 4 PL", która ujrzała światło dzienne latem ubiegłego roku, więc wciąż ma wiele do zaoferowania.

Star Trek Online

Ci, którzy nie dostali się do zamkniętych beta-testów gry Star Trek Online, mogą teraz czekać na oficjalną premierę gry lub... zapisać się do otwartej bety, która rozpocznie się 12 stycznia i, trwając przez 2 tygodnie, zakończy się 26 stycznia. Zainteresowani muszą jedynie odwiedzić oficjalną stronę gry.

star trek online, mmo, screen

Głosu w tej sprawie udzielił też Craig Zinkievich, producent gry: "Jesteśmy podekscytowani z ogłoszenia terminu startu otwartych testów, które będą ostatnim krokiem na drodze do premiery Star Treka Online".

Game Exe

Wyniki konkursów

Dodał: , · Komentarzy: 2

Pragnę uroczyście ogłosić wynki zakończonych wczoraj na łamach naszego portalu konkursów. W puli nagród pierwszego z nich znajdowały się trzy egzemplarze IV części "Zwiadowców", pt. "Bitwa o Skandię", ufundowane przez wydawnictwo Jaguar, które trafią do: Agnieszki S. z Szamotuł, Marka F. z Niska oraz Roberta A. ze Zgierza. Serdecznie gratuluję!

W drugim konkursie na czytelników GameExe czekały aż cztery, ufundowane przez wydawnictwo Grasshopper, książki pt. "Siedlisko". Od dzisiejszego dnia ich właścicielami są: Aleksandra A. z Łodzi, Anna Cz. z Stargardu Szczecińskiego, Iwona B. z Jasła oraz Justyna A. z Poznania. Gratulacje!

Resztę uczestników oraz wszystkich czytelników GameExe zachęcam do wzięcia udziału w pozostałych konkursach, które znajdziecie w tym dziale.

Blood Bowl

Murawa znów splami się krwią

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak informowaliśmy w październiku, Mroczne Elfy wkraczają na murawę. By się to stało, wystarczy pobrać je całkowicie za darmo z oficjalnej strony tytułu. Długouche posiadają własne modele, animacje, cheerleaderki oraz gwiazdę drużyny.

Oczywiście, czym byłaby drużyna footballu bez dobrego PR i zaprezentowania swoich umiejętności. A więc, rzućcie okiem na film promocyjny w rozwinięciu, w którym z wielką gracją dają baty swym pobratymcom – Leśnym Elfom.

Starcraft

Powrót Zergów!

Dodał: , · Komentarzy: 0
starcraft ii, obraz, screen

Chociaż do premiery jeszcze długa droga i pewnie kilka związanych z nią zmian, to Blizzard nie zasypuje gruszek w popiele i co jakiś czas ukazuje proces powstawania jego dzieła – StarCraft II.

Na oficjalne stronie tytułu niedawno pojawiły się kolejne screeny. W rozwinięciu znajdziecie sześć z nich, a kolejne tutaj. Dodatkowo prezentujemy wam film promujący, moja ulubioną rasę w tym uniwersum, Zergi. Więc, by umilić sobie czas oczekiwania, rozkoszujmy się grafiką i podziwiajmy jak kolejny raz miłe stworki prowadzą ekspansję w kosmosie i pokonują Terran oraz Protossów.

Diablo III

Diablo III i Twitter

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na oficjalnym forum gry Bashiok poinformował, że na Twitterze pojawiły się dwie nowości dotyczące "Diablo 3". Jedną z z nich jest poniższy art...

diablo3

...drugą zaś nowy kalendarz. Dodał też enigmatycznie, że w grze nie pojawią się już drzewka umiejętności. Cóż zamiast nich? O tym nie wspomniał.

Inne

Utrzyjmy Microsoftowi nosa!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Całkiem niedawno firma Microsoft ruszyła na... polowanie. Dzielni rycerze Microsoft ruszyli na wyprawę mając na celu ukaranie wszystkich, którzy przerabiali swoje magiczne urządzenia zwane popularnie konsolami Xbox 360. Przypadków blokowania dostępu do Xbox Live doświadczyło wielu pospolitych graczy, chociażby z odległej Brytanii. W końcu jednak znalazł się ktoś, kto postanowił przeciwstawić się złej organizacji i doszukać się w całym bałaganie prawdy sprawdzając również, czy sam wielki władca Microsoft nie nadużywa swojej pozycji.

Proszę państwa, doczekaliśmy się w końcu bohaterów.

Dragon Age: Początek

Kolejne DLC do Dragon Age: Origins w grudniu

Dodał: , · Komentarzy: 3

Jak podali przedstawiciele Electronic Arts, jeszcze w tym roku ma pojawić się kolejny dodatek do najmłodszego dziecka studia BioWare, Dragon Age: Origins.

Return to Ostagar, bo taką nazwą szczyci się omawiane DLC, umożliwi ujrzenie na własne oczy tytułowego miejsca pogromu Szarych Strażników, w którym na graczy czekać będą oręż i zbroja wielkiego króla Cailana. To jednak nie wszystko, bowiem Return to Ostagar da drugą okazję, by przyłączyć do drużyny psa.

"Return to Ostagar jest świetnym przykładem zaangażowania BioWare'u. Chcemy dać graczom tytuł, który ciągle będzie oferował im nowe doświadczenia oraz rozbudowywał i tak już docenioną przez fanów i recenzentów historię." – powiedział Ray Muzyka, współzałożyciel studia BioWare.

Dodatek ma być dostępny nie tylko na PC, ale również na PS3 oraz Xboksie 360, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie.

Wczytywanie...