Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

DLC dla Borderlands

Dodał: , · Komentarzy: 0
dlc, borderlands, zombie

Minęło już kilka tygodni od premiery postapokaliptycznej gry Borderlands, ale jeszcze przed nią firma Gearbox Software zapowiadała, że będzie rozwijać tytuł o dodatki DLC i nie były to przysłowiowe obiecanki cacanki.

Film zamieszczony w rozwinięciu newsa przedstawia wyspę umarlaków doktora Neda.

Final Fantasy

Final Fantasy XI : Ultimate Collection dostępna jest już do pobrania za pośrednictwem Steama. Za tę przyjemność będzie trzeba jednak zapłacić – $19.99.

final fantasy xi

W skład tej edycji wejdzie podstawowa wersja gry oraz cztery oficjalne dodatki (Rise of the Zilart, Chains of Promathia, Treasures of Aht Urhgan, Wings of the Goddess) i trzy scenariusze (A Crystalline Prophecy, A Moogle Kupo d'Etat, A Shantotto Ascension).

Zainteresowanych zapraszam pod ten adres.

Filmy fantastyczne

Nowy plakat "Alicji"

Dodała: , · Komentarzy: 7
Słyszeliście już, że Tim Burton kręci "Alicję w Krainie Czarów"? Nie...? No, to już wiecie. Tim Burton nakręci "Alicję w Krainie Czarów" i internet już cicho szumi od przeróżnych pogłosek. Niedawno pojawił się nowy plakat ową Alicję reklamujący. Oto on. alicja, plakat
Fallout

Pierwsze screeny z Fallout MMO?

Dodał: , · Komentarzy: 2

Nie tak dawno temu sieć zalały concept-arty pochodzące z gry znanej pod nazwą Project V13, który w rzeczywistości jest Falloutowym MMO. Teraz przyszedł czas na pierwsze screeny, ale ich źródło sprawia, że są pewne wątpliwości do ich autentyczności.

fallout, project v13, screen

Trzy screeny z Project V13 pochodzą z The Vault Wiki, znanej fanom jako największa encyklopedia postapokaliptycznego świata Fallouta. Sam administrator powiedział, że screeny pochodzą od osoby zaangażowanej w projekt, ale ze względów prawnych nie może ujawnić jej imienia.

Konwenty

LXXIII Imperiada we Wrocławiu

Dodał: , · Komentarzy: 0

21 listopada odbędzie się kolejne spotkanie fanów Star Wars we Wrocławiu.

Zbiórka o 11:45 pod Empikiem w Rynku, zaś potem uczestnicy w południe udadzą się do "Globetrottera" na skrzyżowaniu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich.

W programie:

  • Enklawa Wrocławska – dyskusja o planach względem oficjalnej siedziby,
  • Fantastyczna Sobota i Tatooine – pierwsze przymiarki do programu,
  • Koszulki fanklubu – ostatnia szansa na zdobycie,
  • Konkurs – Krzyżówka Star Wars przygotowana przez Azeriusa

Oczywiście ma nie zabraknąć rozmów i miłej atmosfery. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Dungeons&Dragons

Czempioni Torma w Dragonie 381

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś pojawiła się zapowiedź artykułu Champions of Torm, który znajdzie się w 381 wydaniu płatnego miesięcznika Dragon.

torm, dragon 381

Zgodnie z nazwą, przeczytamy w nim o sługach Lojalnej Furii, którzy przemierzają świat w walce z tyranią i niesprawiedliwością. Każdy z nich nosi na barkach długą i bogatą historię walk ze złem. Poznamy historię sług jednego z Triady po Spellplague, zarys organizacji, przedmioty oraz moce.

Pełny spis zawartości 381 numeru "Dragona" znajduje się w tym miejscu.

Książki fantastyczne

Recenzja książki pt. "Mars"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pragnę uroczyście poinformować, że dzisiejszego wieczora na naszym portalu pojawił się kolejny artykuł. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Powergraph, redaktor Tokar mógł specjalnie dla Was zrecenzować książkę pt. "Mars".

Gorąco zachęcam do przeczytania recenzji, w której znajdziecie zarówno mocne, jak i słabe strony dzieła poświęconego czerwonej planecie!

okładka

Czwarta planeta w Układzie Słonecznym od zawsze działała na wyobraźnię ludzkości. Trudno się temu dziwić, wszak mimo że wiemy o niej już całkiem sporo, wciąż kryje w sobie ogrom tajemnic i pytań, na które nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. To też naturalny teren na zainicjowanie pierwszego etapu eksploracji kosmosu przez naszą cywilizację. Nie jest więc niczym nadzwyczajnym, że Mars już dawno odbił swoje piętno na ziemskiej kulturze. Powstało wiele filmów, książek i opowiadań, które święciły mniejsze lub większe sukcesy. Jednakowoż, czasy zimnej wojny, ery prosperity dla tej tematyki, mamy już dawno za sobą i trzeba otwarcie przyznać, że coraz mniej pisarzy próbuje zmierzyć się z tematem kolonizacji galaktyki i podróży międzyplanetarnych. W końcu co nowego można napisać o tym oklepanym już ze wszystkich stron motywie tak, ażeby zaciekawiło to czytelnika i nie czuł niesmaku w ustach, spowodowanego przekroczeniem dopuszczalnej granicy sztampy płynącej z kart książki?

Książki fantastyczne

Wygraj "Żmiję" na GameExe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z przyjemnością ogłaszam kolejny konkurs na łamach GameExe.pl. Tym razem, dzięki uprzejmości wydawnictwa superNOWA do wygrania są dwa egzemplarze książki "Żmija" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Aby zgarnąć nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na trzy banalne pytania i liczyć na szczęście!

żmija, sapkowski

Więcej informacji znajdziecie w naszym dziale konkursowym. Życzymy powodzenia wszystkim czytelnikom. ;)

Might & Magic: World of Xeen

Might & Magic MMORPG w przyszłym roku!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ubisoft poinformował, że szykuje grę Might & Magic MMORPG. Może to już wielu wie, ale ciekawym faktem jest to, że sama gra jak na razie jest jednym wielkim sekretem, a ma pojawić się już w przyszłym roku! Sam prezes francuskiego wydawcy (Yves Guillemot) wyjawił takie wieści podczas konferencji BMO Capital Markets w Nowym Jorku, szczegóły jednak pozostają tajemnicą.

Wczytywanie...