Karos Online

Kolejny beta-weekend w Karos Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejny beta-weekend gry Karos Online zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejne informacje. Tworząca grę firma NHN podała, że obszar testowy powiększy się o nowy region – Peltrok. Gracze znajdą tam między innymi starożytne ruiny oraz gigantyczne miasto handlowe, w którym kupcy wszelkiej maści sprzedają swoje towary. Poniżej prezentujemy dwa screenshoty z tychże lokacji. Więcej informacji o grze oraz rejestrację do zamkniętej bety znajdziecie pod tym adresem.

Karos Online Karos Online
Filmy fantastyczne

Bieg 3D Bagińskiego

Dodała: , · Komentarzy: 1

Już od wczoraj w sieci dostępny jest pierwszy w Polsce film 3D. Bieg reżyserii Tomasza Bagińskiego, który zapowiadałam już jakiś czas temu powstał w 3 miesiące! To rekordowy wręcz czas.

biegbiegbieg

Zrealizowana w konwencji gry platformowej animacja odwołuje się do drugiej natury reżysera i pokazuje w dziewięciu sekwencjach bieg przez życie. A na samym końcu czeka... finałowa walka z bossem, jakim jest Kostucha ;). Zaprojektowana z tekkenową manierą.

Neuroshima

Hexowa aktualizacja Portala

Dodała: , · Komentarzy: 0

Specjalnie dla wszystkich miłośników Neuroshimy Hex na stronie Wydawnictwa Portal pojawiła się tłuściutka aktualizacja, a w niej:

  • galeria przykładowych żetonów z dodatku Duel (3 żetony Smarta oraz 3 żetony Vegas)
  • nowa strona Babel 13, pierwszego dodatku do gry
  • instrukcja do Babel 13
  • wywiad z Michałem Orczem
  • obszerna galeria grafik z gry

Pragniemy również przypomnieć, że premiera Duela zapowiedziana jest na targach w Essen, czyli w dniach 22-25 października. Chodzą jednak plotki, że w Polsce pudełko pojawi się nieco wcześniej ;).

Porytkon 3 1/3

Warsztaty metafizyczne na Porytkonie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Organizatorzy sosnowieckiego konwentu Porytkon 3 1/3 przygotowali atrakcję, niespotykaną dotąd na polskich konwentach. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w warsztatach metafizycznych, prowadzone przez Konrada T. Lewandowskiego, doktora filozofii, a także znanego i lubianego pisarza fantastyki.

Jak mówi sam autor, "podczas spotkania oderwiesz się od codziennej krzątaniny i spojrzysz z dystansu na zdumiewający fakt swojego istnienia. Proste ćwiczenia, rozmowy oraz dyskusje z prowadzącym pomogą dostrzec kierunki zmian zachodzących w Twojej egzystencji i przejąć nad nimi kontrolę."

W dwudniowych warsztatach wziąć udział mogą osoby powyżej 16 lat. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na przygotowanej do tego stronie.

Warto też pamiętać, że zostało dokładnie 7 dni do końca zgłaszania punktów programu, chęci pomocy przy obsłudze technicznej i akredytacji, sprzętu oraz grup i list klubowych. Tego samego dnia kończy się też rejestracja na konwent wraz z przedpłatami na akredytację i porytkonowe fartuchy. Wszystkie informacje na temat zgłaszania się do pomocy przy Porytkonie i przedpłat można znaleźć na stronie internetowej imprezy.

Risen

Wersja demonstracyjna gry Risen

Dodał: , · Komentarzy: 0
risen, logo, gothic

Właśnie dziś na świecie ma miejsce premiera gry Risen, przedstawiciela gatunku cRPG z klimatem znanym nam z serii Gothic. W Polsce produkt trafi na półki dopiero 16 października w bogatym wydaniu Cenega Poland, ale już dziś możemy przetestować wersję demonstracyjną. Co prawda wczoraj wieczorem plik zawierał błędy uniemożliwiające zainstalowanie gry, ale dzisiejszego ranka możemy ze spokojem ściągnąć grę (1,1 GB) z oficjalnego bloga firmy Deep Silver. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej podstrony dotyczącej gry.

Książki fantastyczne

Idziemy za ciosem. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Rebis prezentujemy Wam dziś recenzję kolejnego, piątego już tomu serii "Temeraire", autorstwa Naomi Novik. Jest to ostatnia jak dotąd wydana w Polsce część, zatem fani cyklu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Ja z pewnością będę czekał na część szóstą!

okładka

Po raz kolejny autorka udowadnia, że rozkręca się z części na część, a fabuła jej książek nabiera coraz większej głębi. Po wydarzeniach zawartych w czwartym tomie, a szczególnie tych opisanych w jego końcówce, musiało zacząć się dziać dużo. Anglicy, podstępnie wykorzystując chorego na zarazę francuskiego smoka, wysyłają go do Francji w pogoni za swym kapitanem. Nie ma skrzydlatego, który by tak nie zrobił. Okazuje się, że plan Admiralicji jest prosty – zakazić chorobą stworzenia trójkolorowych, aby osłabić tym samym Napoleona.

Czytaj dalej...

Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek #32 – Bez umiaru.

Dodał: , · Komentarzy: 0

U mnie za oknem pada, czy u Was też? Jeśli tak, to zasiadajcie jak najszybciej przed monitorem z kubkiem gorącej herbaty i pozwólcie, że rozjaśnimy Wam życie. W każdym innym przypadku również czujcie się zobowiązani do porządnego przeglądnięcia serwowanych dziś materiałów. Z egzotycznych działów prezentujemy dzisiaj trzy nowe artykuły z Piratów z Karaibów Online. Możecie teraz śmiało poszerzyć swoją wiedzę na temat przygód na morzu, podstaw żeglugi oraz załogi. Z kompletnie innego drzewa zerwaliśmy dla Was informacje o grze Mass Effect. Te artykuły zostały dla nas przygotowane przez małpkę o wdzięcznym nicku eimyr. To tyle na dzisiaj, zajadajcie się i nie usprawiedliwiajcie dietą!

Tłusty czwartek
The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Kolejny dodatek do LotR Online

Dodał: , · Komentarzy: 0
lotro, lotr, mmo, lord of the rings online, obrazek, mirkwood

Turbine ogłosiło w końcu datę premiery dodatku do Lord of the Rings Online. Siege of Mirkwood ukaże się 1 grudnia tego roku. Z tej okazji podano również informacje dotyczące promocyjnych warunków pre-order.

  • Cena dożywotniej subskrypcji zmniejszona została do 199$.
  • Obecni i byli gracze, którzy do 31 listopada opłacą wielomiesięczną subskrypcję, otrzymają dodatek za darmo!
  • Gracze, którzy zamówią przed premierą Adventurer's Pack, zawierający 2 dodatkowe miejsca na postacie oraz jedno bankowe współdzielone z postaciami na danym serwerze, otrzymają Harbinger’s Cloak (prędkość zwiększona o 8%) oraz wierzchowca Dusky Nimblefoot Goat za darmo!
  • Wszyscy gracze posiadający dożywotnią subskrypcję, którzy zamówią w ramach pre-order Adventurer’s Pack, dostaną dodatek Siege of Mirkwood, Harbinger’s Cloak oraz wierzchowca Dusky Nimblefoot Goat za darmo!
Wczytywanie...