Game Exe

Wygraj "GONE: Faza pierwsza: Niepokój" na GameExe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bardzo mi miło zachęcić Was do udziału w konkursie, który parę minut temu pojawił się na naszym portalu. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Jaguar w puli nagród znajdują się trzy egzemplarze książki pt. "GONE: Faza pierwsza: Niepokój", która niedawno ujrzała światło dzienne. Jeśli chcesz zgarnąć jedną z nich, nie zwlekaj dłużej i weź udział w naszym konkursie!

Jednocześnie gorąco polecam przeczytanie recenzji "GONE: Faza pierwsza: Niepokój", która stosunkowo niedawno pojawiła się na GameExe.

Dungeon Lords

Prace nad sequelem Dungeon Lords wstrzymane?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Dungeon Lords: The Orb and the Oracle nie doczeka się premiery. Firma JoWood, jeden z planowanych wydawców tytułu, poinformowała na swoim forum internetowym, że umowa ze studiem Heuristic jest już nieaktualna.

dungeon lords, the orb and the oracle

Dodatkowo przedstawiciel JoWoodu o nicku Glockenbeat dał do zrozumienia, że austriacki producent i wydawca gier komputerowych zaprzestał inwestować w ten projekt, co najpewniej oznacza koniec prac nad nim. Póki co DreamCatcher, drugi z wydawców odpowiadający za Amerykę Północną oraz Heuristic nie potwierdziły tej informacji, więc niekoniecznie musi się okazać prawdą.

City of Heroes

Darmowy powrót do City of Heroes

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wiadomo, każdy gracz dla gier typu MMO jest na wagę złota. Zdaje sobie z tego sprawę również NCsoft, który zaplanował specjalny event w City of Heroes, trwający od 8 do 11 października. W tym okresie wszystkie postacie będą zyskiwać podwojoną liczbę doświadczenia, wpływu i niesławy. Dodatkowo, by zachęcić starych graczy, nieaktywne konta również otrzymają dostęp do serwera, co pozwoli na zapoznanie się z dokonanymi w ostatnim czasie zmianami. Najwidoczniej Koreańczycy boją się konkurencji, jaką jest niedawno wydany Champions Online.

Star Wars: The Old Republic

Zapisy na betatesty SW:TOR

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak donosi blog BioWorld, wczorajszego dnia BioWare i LucasArts ogłosiły zapisy do beta testów ich najnowszej produkcji, Star Wars: The Old Republic.

Jeśli czujecie, że chcielibyście w nich uczestniczyć, wystarczy zgłosić się na oficjalnej stronie gry i mieć nadzieję, że uda się Wam tam dostać.

O ogromnym zainteresowaniu grą świadczyć może informacja, która pojawiła się na stronie krótko po otwarciu rejestracji:

"(…) W związku z ogromnym zainteresowaniem testowaniem wersji beta, musimy dokonać pewnych poprawek na naszej stronie internetowej. Prosimy o cierpliwość i zajrzenie do nas później. Sądzimy, że strona powróci za kilka godzin."

Sądzę jednak, że jeśli jesteście wystarczająco wytrwali, dacie radę przezwyciężyć wszelkie przeszkody.

Aion

Dwa nowe serwery AION

Dodał: , · Komentarzy: 0

NCsoft, producent gry, postanowił stworzyć dla graczy dwa nowe serwery. Mowa tu o "Deltras" (dla mówiących po francusku) oraz "Kahrun" (dla anglojęzycznych).

undefined

Z pewnością ta informacja ucieszy graczy, rozładuje bowiem lekko kolejki do gry, jednak nie rozwiąże całego problemu. Może niedługo doczekamy się kolejnych serwerów? NCsoft balansuje na cienkiej linii, z jednej strony nie chcą, aby gracze zniechęcili się do gry, a z drugiej zapobiec chcą sytuacji, w której serwery będą świeciły pustkami. Ciekawe czy znajdą złoty środek?

Wczytywanie...