Risen

Pragnę wszem wobec uroczyście poinformować, że dzisiejszego dnia na portalu Game Exe pojawił się kolejny dział. Tym razem, dzięki ciężkiej pracy naszych tłumaczy, Lionela i Tamca, możemy zaprezentować Wam komnatę poświęconą grze pt. Risen, do premiery której znaczna większość graczy z niecierpliwością odlicza dni.

Znajdziecie w nim przepełnione pytaniami i odpowiedziami FAQ, wywiad z Kai'em Rosenkranzem, odpowiedzialnym za ścieżki dźwiękowe i muzykę w grze, oraz cały cykl artykułów przedstawiających potwory, jakie będą stawać nam na drodze, podczas grania w Risena. A wszystko to w pięknej oprawie, o którą zadbali nasi graficy, za co z całego serca dziękuję. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tekstami i zapewniam, że to dopiero początek. Gra powinna pojawić się na półkach polskich sklepów za około dwa miesiące, także będzie to dla nas wspaniałą okazją, by wkrótce zaktualizować nowo powstały dział. Zapraszam!

Dragon Age: Początek

Kolejne próbki głosowe i konkurs Dragon Age

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wiadomym już jest, że w polskiej wersji Dragon Age: Początek usłyszymy Jacka Kopczyńskiego, który użyczy swojego głosu postaci Alistaira. Dzięki witrynie BioWorld zainteresowani będą mogli odsłuchać cztery krótkie kwestie wypowiadane przez przez pana Kopczyńskiego.

alistair, dragon age

Sam konkurs również organizuje BioWorld i jest bardzo związany z omawianą postacią. Zadaniem uczestników jest wykonanie własnoręcznego rysunku przedstawiającego postać Alistaira. Autor zwycięskiej pracy stanie się szczęśliwym posiadaczem edycji kolekcjonerskiej Dragon Age: Początek. Zainteresowani znajdą więcej informacji pod tym adresem. Powodzenia!

Książki fantastyczne

Już 23 września 2009 roku na księgarskie półki trafi pierwszy tom cyklu Michaela Granta GONE – Zniknęli. Faza pierwsza: Niepokój. Międzynarodowy bestseller rekomendowany przez mistrza literatury grozy, Stephena Kinga, to karkołomne połączenie motywu znanego z „Władcy much” Goldinga z elementami sci-fi, adresowany do młodego odbiorcy inteligentny i trzymający w napięciu thriller.

Polskiej premierze będzie towarzyszyć szeroka i wielotorowa kampania medialna, połączenie standardowych form promocji książki z działaniami PR w sferze Internetu, planowane są także liczne akcje na mieście, zaangażowanie blogosfery oraz portali społecznościowych. Nad przebiegiem kampanii czuwać będzie profesjonalna agencja reklamowa.

Polcon 2009

Informacja prasowa

łódzki, port, gier, polcon, 2009, logo

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję całkowicie darmowego minikonwentu. W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem uczestników impreza przeniosła się do „większego” lokalu.

Hala Sportowa MOSiR.

ul. Ks. Skorupki 21

26 sierpnia 2009 12.00 – 22.00

KOSZT: 0 zł

Organizatorzy przygotowali dla Was m.in.

Gigantyczny GAMES ROOM (kuluary lewe, parter

Na powierzchni 540 m2 w Wasze ręce trafi ponad dwieście pięćdziesiąt ''gier bez prądu'':

  • Od kilkuminutowych imprezówek (''Jungle Speed'') aż po kilkugodzinne ''kobyły'' (''Twilight Imperium''),
  • od familijniaków (''Zooloretto'', ''Osadnicy z Catanu'') aż po złożone gry ekonomiczne (''Brass'', ''Caylus'', ''Through the Ages''),
  • od abstrakcyjnych gier logicznych (''Ingenious'', ''Tantrix'') aż po gry historyczne (''Ścieżki Chwały'', ''Twilight Struggle'').
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Call of the Crusade. Patch 3.2

Dodał: , · Komentarzy: 2

Dzisiaj, od godziny 3 w nocy, wprowadzany jest kolejny wielki patch do WoWa. Przyniesie on takie zmiany jak:

  • Nowy Battleground – Isle of Conquest
  • Nowe instancje 5cio, 10cio i 25cio osobowe
  • Fabuła Argent Tournament posunie się do przodu
  • Naprawiono wiele bugów oraz wprowadzono wiele zmian
  • Nowy wygląd formy kota i niedźwiedzia u druidów
  • Wprowadzone zostały zmiany odnośnie moutów. Będzie można nauczyć się 'Ridingu' już na 20 levelu

Lista pełnych zmian, jakie przyniesie nowy patch, znajduje się tutaj.

Wiedźmin

Wiedźmińska karcianka powraca!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Spieszę, by poinformować was, że w związku z wyczerpaniem nakładu pierwszej odsłony przygodowej gry karcianej "Wiedźmin", firmy CD Projekt RED oraz Kuźnia Gier podpisały umowę, która już wkrótce zaowocuje wydaniem nowej, poprawionej wersji gry. Zmianom ulegną ilustracje na kartach, żetony, postać Wiedźmina, dodatkowo poprawiona zostanie instrukcja.

Trzeba również dodać, że gra zostanie wydana nie tylko w naszym ojczystym języku ale także angielskim i hiszpańskim. Na ten ostatni rynek, trafi już w sierpniu, a jej wyłącznym dystrybutorem będzie Gen X Games. W polskiej wersji językowej premiera karcianki zaplanowana jest na początek jesieni.

Na terenie Polski, grę będzie można nabyć w sieci sprzedaży Kuźni Gier – tj. w salonach Empik, Merlin, sieci sklepów Bard, Wargamer, Graal, Smok, Rebel.pl, a także innych sklepach branżowych. Dokładną listę znajdziecie na kuzniagier.pl, natomiast listę sklepów, w których będzie można nabyć angielskojęzyczną wersję gry znajdziecie tutaj.

Wczytywanie...