Baldur's Gate II: Cienie Amn

Już dostępne aTweaks w wersji 2.6

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiła się wersja 2.6 moda aTweaks, przeznaczonego zarówno do BG2, jak i do modyfikacji BGT oraz BG TuTu.

Modyfikacja ta zawiera kilka mniejszych modów i poprawek do rozgrywki. Wersja oznaczona numerkiem 2.6 dodaje 3 nowe komponenty: “Rangers’ Animal Empathy improves with experience”, “Restore the Dispel Magic vulnerability to Nishruu and Hakeshars” oraz “Distinctive creature coloring”.

Więcej szczegółów znajdziecie pod poniższymi adresami:

Inne

Koniec Matrix Online

Dodał: , · Komentarzy: 1

Matrix Online, czyli jak sama nazwa wskazuje gra MMO osadzona w świecie stworzonym przez braci Wachowskich, poprzedniego wieczoru zakończyła swoją działalność. W ciągu czterech lat swojego istnienia nie doczekała się na tyle dużego grona fanów, przez co autorzy zdecydowali się na ostateczne zamknięcie serwerów.

matrix online

Już od dłuższego czasu było wiadome, że 30 lipca bieżącego roku serwery zostaną wyłączone, ale o "wyciągnięciu wtyczki" producenci poinformowali także na oficjalnej stronie gry.

Autorzy chcąc zachęcić tą niewielką część aktywnych graczy do dalszej gry przygotowali masę atrakcji. Uczestnicy byli zamieniani w losowe postacie oraz otrzymywali ciastka. Maksymalne poziomy oraz duża ilość gotówki umożliwiały wypróbowanie wszystkich umiejętności oraz przedmiotów. Dodatkowo każdy miał okazję powymieniać się kilkoma zdaniami z pracownikami Sony Online Entertainment. Patronat nad tym wydarzeniem objęło radio internetowe CatziRadio, a relację z ostatnich godzin sporządził serwis giantbomb.com. Ciężko uwierzyć, że produkcja nie cieszyła się popularnością? Matrix Online tak naprawdę mógł zostać nazwany problematycznym średniakiem.

Game Exe

Kilkugodzinna przerwa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś godzinach między 14, a 21 nastąpiła przerwa w działaniu serwisu. Spowodowana była awarią serwera, na którym znajduje się GameExe. Jak widać, los lubi płatać figle nawet w tak ważnych momentach jak zmiana szaty graficznej strony, jednak cała sytuacja wynikła niezależnie od nas.

Mamy nadzieję, że to pierwsza i ostatnia awaria w "nowej erze" GameExe.pl. Przepraszamy za utrudnienia!

Redakcja GameExe.pl

Wczytywanie...