Inne

Specjalna oferta Cenega Poland

Dodał: , · Komentarzy: 0

W związku z tym, że mamy już połowę wakacji, Cenega Poland przygotowała specjalną ofertę dla graczy. Gry z serii Superseller dostępne są teraz we wszystkich sklepach w Polsce za 19,99 PLN! Wśród nich są takie tytuły jak:

  • Age of Mythology Złota Edycja
  • Anno 1701
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Prey
  • Resident Evil 4
  • Sacred Złota Edycja
  • Silent Hunter 4
  • Tomb Raider: Anniversary
  • UFO Trylogia

Z pewnością wielu graczy skusi się na kilka z tych pozycji.

Game Exe

Nowy Władca na GameExe.pl

Dodał: , · Komentarzy: 8
Nowy Władca Gameexe

Dobrzy i pobożni obywatele naszego umiłowanego Cesarstwa! Słuchajcie, słuchajcie!

Dnia pierwszego sierpnia, Roku Pańskiego dwa tysiące dziewiątego, jaśnie oświecona Rada Elektorska wraz z nadwornym Trybunałem Wiary ogłasza co następuje:

Wielmożny Gwardzista i zagorzały tropiciel herezji, Diuk Matthias Circello, został nowym Władcą Cesarstwa GameExe! Tym samym przejmuje on część kompetencji dobrodusznego Nazina i ortodoksyjnego biskupa Strażnika. Matthias I zachował także obecne prawa związane z kontaktem z zagranicznymi królestwami, tak więc życzymy mu wytrwałości i pobożności związanej z takim natłokiem obowiązków.

Cała Rada Elektorska wita go serdecznie na tym stanowisku, a Trybunał Wiary będzie się modlić za zmiany jakie obiecał się podjąć i doprowadzić do końca.

Książki fantastyczne

Recenzja książki pt. "Powrót władcy wampirów"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niezmiernie mi miło poinformować, że kolejny tekst pojawił się na łamach portalu Game Exe. Dzisiejszego wieczora, dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia, do działu Książek Fantasy trafiła recenzja książki pt. "Powrót władcy wampirów", autorstwa Tamca. Przeczytacie w niej o zarówno mocnych, jak i słabych stronach dzieła Justina Richardsa. Serdecznie polecam!

okładka, powrót władcy wampirów

"Powrót władcy wampirów" to ciekawie zapowiadająca się książka, napisana przez Justina Richardsa. W przeciągu kilkunastu ostatnich lat motywy związane z istnieniem wąpierzy były nadzwyczaj często wykorzystywane w literaturze, dlatego samo wspomnienie o takowym podświadomie przyciąga uwagę czytelnika, który pragnie zorientować się, jak w oczach Richardsa wyglądają, zachowują oraz prezentują się ci fascynujący i niezwykle tajemniczy nieumarli. Chcąc samemu się przekonać, nie marnowałem czasu i czym prędzej zabrałem się za czytanie.

Star Wars: The Old Republic

Po kolejnych dwóch tygodniach oczekiwania pojawia się kolejna część Threat of Peace – komiksu, który ma za zadanie wprowadzić graczy w historię powstającego MMORPG-a od BioWare i LucasArts.

logo, threat of peace, komiks

Nowe trzech kolejnych stronach komiksu znajdziemy akt drugi opowieści. Autorem scenariusza jest Rob Chestney z BioWare, natomiast rysunki, poprawione kolorami przez Michaela Atiyeha, wykonał Alex Sanchez.

Akt drugi ma miejsce na Coruscant, gdzie w wyniku oszustwa Sithów Republika jest zmuszona do przyjęcia niekorzystnych warunków traktatu. Ma on na celu szybkie uporządkowanie sytuacji, stanowiąc zarazem być albo nie być dla Republiki. W myśl traktaktu, Rada Jedi wysyła swoich najlepszych i najzdolniejszych rycerzy do Odległych Rubieży na pokładzie statku dyplomatycznego, Envoy. Misja ma na celu przekazanie tamtejszych obszarów Imperium. Niestety, zadanie to zakończyło się klęską, gdy wybuchła niezrozumiała bitwa pomiędzy Envoy a imperialnym statkiem transportowym w drodze do Korriban. W jej następstwie, Envoy ulega zniszczeniu.

Zainteresowani znajdą drugi akt komiksu w tym miejscu.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Life with Death

Dodał: , · Komentarzy: 0

A co, gdyby ktoś ci powiedział, że ze śmiercią... da się żyć? Może nawet jest ona w pewnym sensie wymagana, by robić to co my? Zastanawiać się nad tymi pytaniami możesz grając w nową modyfikację do The Elder Scrolls IV: Oblivion.

mod, screen, life with deathmod, screen, life with death

Life with Death: Chapter 1 to, zgodnie z nazwą, dopiero pierwsza część dość dziwnego pomysłu mającego na celu uczynić śmierć czymś nie tylko normalnym, ale i pożądanym, by móc skorzystać z nowych lokacji. Te rzecz jasna z wyglądu mocno przypominają widoki znane z cmentarzy, ale w końcu o to właśnie w Life with Death chodzi. Możemy odwiedzić nową tawernę, a nawet walczyć z nieumarłymi.

Po więcej szczegółów zapraszam tutaj.

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy dziś wyniki poprzedniej ankiety. Zadaliśmy pytanie: "Co sądzicie o Tłustych Czwartkach na GameExe.pl?"

Zapraszamy do głosowania w nowej ankiecie, tym razem pytamy: "Co sądzisz o nowej szacie graficznej?"

Uważacie, że efekty naszych prac są fantastyczne? Czy może czegoś jednak brakuje? Istnieje też możliwość, że tak naprawdę szata graficzna mało się dla Was liczy. Chcielibyśmy poznać Wasze opinie, przecież robimy to wszystko właśnie dla Was!

Redakcja GameeExe.pl

Game Exe

"Król Indygo" – recenzja oraz konkurs!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicą, uroczyście pragnę ogłosić, że dzisiejszego wieczora wystartowaliśmy z kolejnym konkursem. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia macie niepowtarzalną okazję wygrania niezwykle ciekawej i interesującej książki pt. "Król Indygo". Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!

okładka, król indygo

To jednak nie wszystko, gdyż oprócz konkursu, na portalu Game Exe pojawił się również kolejny artykuł. Nasz redaktor Tamc. wziął pod lupę i dobrze przyjrzał się wymienionej wyżej lekturze – "Królowi Indygo". Jeśli jesteście ciekawi, jakie wrażenie zrobiła na nim książka Jamesa A. Owena, przeczytajcie recenzję.

World of Warcraft

Nowe FanArty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na blizzardowskiej podstronie poświęconej FanArtom, ukazały się kolejne prace fanów. Tak jak zwykle, arty trzymają świetny poziom. Co tu dużo mówić, trzeba je zobaczyć.

kiljaden, fanart, world, warcraft
Back to the Sunwell
Risen

Będzie demo Risena

Dodał: , · Komentarzy: 3

Deep Silver, wydawca gry Risen, poinformował, że następca serii Gothic doczeka się wersji demonstracyjnej przed premierą. Piranha Bytes nauczyła już graczy, że lepiej nie kupować przysłowiowego kota w worku, czego dowodem jest poprzednia produkcja – Gothic 3. Informacja ta powinna bardziej ucieszyć, niż jedna z wcześniejszych, która mówiła o wersji kinowej na terenie Polski.

Wczytywanie...