Game Exe

Konkurs – "Lodowy ogień"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Śnieg leniwie sypie za oknem. Wiatr łagodnie pieści gałęzie drzew, które odpowiadają na to cichymi trzaskami i szelestem liścia. Cały krajobraz jest ubrany w szatę ze śniegu, powoli opadającego na grunt. Generalnie jest pięknie i chce się żyć, a będzie jeszcze lepiej ;) W ostatni dzień stycznia ruszamy z kolejnym konkursem, w którym można wygrać nietuzinkowy tytuł.

Tym razem macie szanse zgarnąć, dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia, książkę "Lodowy ogień" – bestseller autorstwa Kai'a Meyer'a. Niezwykła opowieść pełna magii, przygód oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji, dla czytelników w każdym wieku może być Wasza! Szczegóły znajdziecie pod tym adresem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do przeczytania fragmentu książki oraz pochlebnej recenzji autorstwa Valandila.

Na koniec, pozostaje mi tylko gorąco zachęcić do udziału i życzyć szczęścia. Wszak aby wygrać, trzeba grać ;)

Wiedźmin

Wiedźmin – aktualizacja działu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki niestrudzonemu kwartetowi Tamc.-Ati-Ammon-Matthias i ich mrówczej pracy, z satysfakcją możemy ogłosić kolejną aktualizację działu poświęconego, bez dwóch zdań najlepszej polskiej produkcji, grze Wiedźmin.

Pierwszy z nich pozwoli nam zapoznać się ze zleceniami, jakie nasz poczciwy Geralt może wypełnić w Wyzimie i okolicach. Jak wiadomo, żaden grosz nie śmierdzi, toteż z pewnością artykuł przyda się tym graczom, którzy nie grzeszą pełną sakiewką. Zanim jednak dostaniemy nagrodę, wpierw z tym całym tatałajstwem trzeba się uporać. W związku z czym przed potyczką przyda się zajrzeć do wiedźmińskich atrybutów i dwóch zestawień stylów walki – stalowych i srebrnych, aby rozsądnie i dobrze rozwinąć umiejętności naszego bohatera. Nie zabrakło też kobiecego akcentu, czyli tekstu o płci piękniejszej w Wiedźminie.

Na deser możecie poczytać o żywej legendzie polskiej fantastyki i człowieku, dzięki któremu dane nam było poznać przygody Geralta z Rivii – Andrzeju Sapkowskim oraz o produkcji, która ma szturmem podbić rynek konsolowy, czyli o Powrocie Białego Wilka. Jest to w pełni przetłumaczony wywiad, jaki serwis IGN przeprowadził z Adamem Badowskim, liderem tego projektu.

Star Wars

The Clone Wars – komiks online

Dodał: , · Komentarzy: 0

W sieci pojawiło się kolejne komiksowe wprowadzenie do piętnastego odcinka serialu The Clone Wars z uniwersum Star Wars. Autorem scenariusza do mroźnej historii pt. "Cold Snap" jest Pablo Hidalgo, zaś rysunki to dzieło Jeffrey'a Carlisle.

Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Art
Inne

Celestis, Inc., najważniejsze towarzystwo zajmujące się lotami kosmicznymi, ogłosiło dziś, że wysyła prochy twórcy Star Treka Gene'a Roddenberry'ego i jego żony, aktorki Majel Barrett-Roddenberry – "Pierwszej Damy Star Trek" – daleko w kosmos, co będzie spełnieniem marzeń Majel Roddenberry o podróży kosmicznej wraz z mężem i partnerem w tworzeniu Star Treka.

Sonda zostanie wysłana w 2012 roku i będzie częścią programu Celestis' Voyager Service. Celestis oferuje fanom Gene'a i Majel Roddenberry'ch szansę na wysłanie swego pożegnania razem z ich popiołami. Możecie napisać wiadomość z wyrazami hołdu dla zmarłych. Wszystkie te wiadomości będą wgrane na czip i wysłane w kosmos. Odwiedźcie stronę Celestis by wpisać swój "hołd". Pojawi się również opcja, by przeczytać swoją wiadomość w sieci.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Warhammer Online: Call to Arms

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mythic ogłosiło powstanie Call to Arms – pierwszego "live expansion" do Warhammer Online: Age of Reckoning.

Call to Arms ma być pierwszym z planowanych 5 dodatków. Zawiera w sobie live events, nowe klasy, nowe lochy (Land of the Dead) . W przyszłości mają zostać dodane nowe scenariusze RvR czy dodatkowe eventy.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Logo
Tabula Rasa

Nowy patch do Tabula Rasa

Dodał: , · Komentarzy: 0

NCSoft opublikował nowego patcha do swojego sieciowego Tabula Rasa.

Wśród zmian są m.in nowe mechy, ulepszony system treningu. Dodano także kilka przedmiotów, zaś wszystkie struktury i budynki AFS zyskały nowy wygląd.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Neverwinter Nights

Twój własny Aarin Gend

Dodał: , · Komentarzy: 0

Warf-12 przygotował dla nas postać Aarina Genda z Neverwinter Nights.

Zapewne pamiętacie tego NPC'a z podstawowej kampanii do gry. Sam plik zawiera postać na pierwszym poziomie klasy łotrzyk, którą możemy zagrać w dowolną przygodę. Mod jest opatrzony także w dialogi.

Art
Wczytywanie...