Star Trek Online

Droga do 2409: Rok 2384

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawił się kolejny odcinek historii świata Star Trek Online, którego celem jest przedstawienie wydarzeń aż do roku 2409. Tym razem jest to wycinek z 2384.

Dowiemy się z niego, jak wstrząs w strukturach Romulan uczyni imperium bezbronnym i podatnym na ataki tak zewnątrz, jak i wewnątrz. Jakie to zagrożenie naruszy spokój i bezpieczeństwo Federacji?

Na te i pozostałe pytania odpowiedzi udzieli historia z roku 2384, która znajduje się tutaj. Tekst w języku angielskim.

Neverwinter Nights 2

Pojawił się nowy patch do Neverwinter Nights 2. Naprawiono w nim blisko 50 bugów. Należy go zainstalować ręcznie, gdyż w tym przypadku system auto – patchowania gry nie zadziała.

Listę poprawek, wraz z downloadem, znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że to wersja beta – instalujecie ją na własną odpowiedzialność.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Nowe mody do Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nowy rok możemy przywitać z nowymi modami do Obliviona. Tym razem będą to:

Wizards Keep

Screen

zico261 przygotował dom dla czarodzieja. Wieża oraz okoliczna farma powinna przypaść wam do gustu.

Mage's Manor

Screen

Autor moda, Lynox, przygotował dom dla czarodzieja, ale korzystać z niego może kazdy. Wystarczy wykonanie krótkiego zadania. Doskonałe miejsce do składowania swoich zdobyczy.

Zapraszam do ściągania.

Game Exe

Trzy, dwa, jeden i jest – 2009 rok

Dodał: , · Komentarzy: 1

"Szanowni Państwo, Drodzy Użytkownicy!"

Tak właśnie zakończył żywot i przeszedł do przeszłości rok 2008. Pożegnaliśmy stary rok, dobry dla naszego serwisu (wciąż prężnie się rozwijamy i udaje nam się spełniać postanowione wcześniej cele) i dla nas – Polaków (o czym świadczą różnorakie 'sondaże zadowolenia'), wystrzałami z korków od szampana i fajerwerkami.

Noworoczny szampan

Tym samym zawitał nowy – 2009 rok. Oby szczęśliwy i lepszy. W imieniu całej redakcji Game Exe chciałbym życzyć wszystkim nas odwiedzającym, wszystkiego najlepszego i dobrego w nadchodzącym roku, a także spełnienia wyśnionych marzeń i wytrwania w swoich postanowieniach (no i żeby kac aż tak nie męczył, czytając tego newsa) Natomiast my ? Nadal postaramy się robić swoje i jeszcze nie raz, nie dwa Was zaskoczyć ;)

"Łączy nas jedno – Game Exe"

Wczytywanie...