Wiedźmin

Powrót Białego Wilka – zapis czatu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jakiś czas temu informowaliśmy o moderowanym czacie zorganizowanym przez Gram.pl, na którym można było zadać wszelakie nurtujące i nie dające zmrużyć oczu pytania, przedstawicielom ekipy pracującej nad projektem konsolowym – Wiedźmin: Powrót Białego Wilka. Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w tej interesującej rozmowie albo chcących tylko odświeżyć sobie pamięć, serwis przygotował specjalny zapis zawierający całość odbytej dyskusji. Warto rzucić okiem.

Fable 2

Poradnik do Fable 2 – za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Fable 2 już od jakiegoś czasu gości na konsolach. W oczekiwaniu na wersję pecetową może pomóc poradnik przygotowany przez serwis gry-online. Jak wiadomo, ich poradniki są płatne... ale nie tym razem! Możecie obejrzeć (a co za tym idzie ściągnąć) cały poradnik do Fable 2. Dla wersji na PC będzie potem jak znalazł.

[Aktualizacja] Poradnik nie jest dłużej dostępny za darmo!

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Zaprzyjaźnij się z... Viconią!

Dodał: , · Komentarzy: 0

K’aeloree wypuścił dość ciekawy mod do Baldur's Gate II. Pamiętacie mroczną elfkę, Viconię DeVir? Tak, to ta sama, którą ratowaliśmy z rąk kultystów w Dzielnicy Rządowej. Grając facetem odrzuciłeś jej zaloty? Wybór kobiety sprawił, że drowka nie chciała cię znać? Nic straconego dzięki temu modowi o jakże wszystko mówiącej nazwie – Viconia Friendship.

Niektórzy mogą lubić mroczne elfki, być może wielu polubiło dość... ciekawy sposób bycia Viconii. Kapłankę Shar możemy jednak poznać bliżej dzięki serii rozmów, w czasie których dowiemy się kilku informacji o naszej towarzyszce. Mod jest kierowany głównie do graczy, którzy jako płeć Dziecka Bhaala wybrali kobietę, ale i mężczyźni (wcześniej odrzuciwszy zaloty drowki) mogą liczyć na kilka rozmów. Tron Bhaala jest wymagany do uruchomienia tego moda.

Po więcej informacji odsyłam do poniższych miejsc:

I kto powiedział, że z drowami nie da się gadać?

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Kolejna zapowiedź Storm of Zehir

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis NWVault opublikował nową recenzję zbliżającego się wielkimi krokami drugiego rozszerzenia do nagradzanej i już cenionej Neverwinter Nights 2.

W tekście możemy znaleźć ocenę atmosfery, historii, grywalności czy tego, co można po prostu nazwać akcją. Autor zdradza także w spoilerach pewne informacje dotyczące fabuły, więc kto nie chce sobie psuć niespodzianki niech nie czyta dalej tego newsa, a już na pewno niech nie klika pod ten adres.

Tekst w języku angielskim.

Final Fantasy

Złodziej w Final Fantasy XI

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Kraść czy nie kraść, oto jest pytanie. Złodziej to klasa, którą możesz wybrać już na samym starcie rozgrywki, bez potrzeby odblokowywania czegokolwiek".

Innymi słowy – serwis MMORPG.com opublikował artykuł poświęcony klasie złodzieja w Final Fantasy XI. Możemy w nim przeczytać o umiejętnościach, sposobie ich używania oraz radzenia sobie w walce. Mały poradnik przyda się na pewno nowicjuszom w świecie sagi.

Pełny tekst znajduje się tutaj. Pomyślnych łowów!

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Opublikowano wersję v.48 moda do Baldur's Gate II. Instalujemy ją na wersję v.47.

Gwoli przypomnienia: Classic Adventures to totalna konwersja do Baldur's Gate II. Oznacza to, iż fabuła i lokacje zostały całkowicie zmienione i dopasowane do przygotowanych przez twórców moda przygód. W tym przypadku chodzi o ukazanie klasycznych przygód PnP (Pen and Paper).

Po więcej szczegółów zapraszam pod poniższe adresy:

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic nowe screeny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod koniec października tego roku ujawniono tytuł nowej gry MMORPG w świecie Star Wars, noszącej podtytuł The Old Republic. Produkcją tego dzieła zajmie się znane wszystkim studio BioWare, które wydało na świat takie cacka jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights czy Mass Effect.

Wydarzenia w grze mają miejsce tysiące lat przed powstaniem Lorda Vadera, ale ciągle w czasie wojny pomiędzy Republiką a Imperium Sithów. Gracze będą mogli wybrać grę rycerzem Jedi, Sithem lub wieloma innymi znanymi z uniwersum Star Wars postaciami oraz będą musieli opowiedzieć się za jasną bądź ciemną stroną Mocy. W czasie wędrówki będzie można nawiązać wiele znajomości, lecz część domniemanych przyjaciół może okazać się zdrajcami. Gracze będą mogli także łączyć się w drużyny, aby walczyć z wrogami.

Na oficjalnej stronie gry pojawiło się 8 nowych screenów i 8 concept artów z tej produkcji, której wydanie określa się na rok 2010. Możecie je obejrzeć w naszej galerii.

Star Wars: The Old Republic Star Wars: The Old Republic
Wczytywanie...