Baldur's Gate II: Cienie Amn

Kolejne mody do Baldur's Gate II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czas na kolejny dzień z modami do Baldur's Gate II. Tym razem K’aeloree, znany nam już z Viconia ToB Friendship, przygotował dwa nowe mody. Powiedzmy, że czekałem na takie modyfikacje od dość dawna, jednak po więcej informacji zapraszam do rozszerzenia wieści.

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Recenzja Storm of Zehir

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach RPG Codex pojawiła się recenzja Storm of Zehir – dodatku do Neverwinter Nights 2.

Z tekstu dowiemy się nieco o grywalności, dialogach czy udźwiękowieniu. Autor tekstu wymienia raczej więcej wad niż zalet, ale ostatecznie... Przekonajcie się sami, zaglądając tutaj. Tekst w języku angielskim.

Screen z Storm of Zehir
Dungeons&Dragons

Witaj w dżungli

Dodał: , · Komentarzy: 0

Odizolowane przez setki lat, dzikie winorośle wiją się pośród szczytów wulkanu. Wyspa Chult zawsze była miejscem tylko dla najwytrwalszych.

Na wyspę przybywają osadnicy z Tethyru z jednym celem – podbić dzikie dotąd tereny. Przypłynęli i... zniknęli. Jedyną nadzieję stanowi teraz załoga małego statku kupieckiego, której przewodzi schorowany kapitan.

Już w styczniu dane nam będzie zapoznać się z Fanged Crown autorstwa Jenny Helland.

Okładka Fanged Crown z serii The Wilds

Jedyne co musisz zrobić, to przetrwać.

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Poprawki do Baldur's Gate II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czas na kolejny mod ze świątecznej serii dwunastu, przeznaczony do Baldur's Gate 2. Tym razem będzie mowa o aVENGER's Tweak Pack. Zgodnie z nazwą, wprowadza pewne modyfikacje, naprawiając zarazem błędy, które autor uznał za istotne. Dotyczą przede wszystkim magii oraz pewnego płaszcza, którego animację wyłącza specjalny mod.

Niemniej po szczegóły zapraszam pod poniższe adresy:

City of Heroes

O respec w City of Heroes

Dodał: , · Komentarzy: 0

Marjorie Rhoadhouse z serwisu MMORPG.com przygotował część pierwszą artykułu-poradnika o respec w City of Heroes – pierwszej próbie przeniesienia świata bohaterów komiksowych w ramach MMORPG-a.

W tekście znajdziemy przede wszystkim podstawową terminologię, listę rzeczy które należy robić i których robić absolutnie nam nie wolno. Wszak dzięki respec możemy rozwijać moce naszego bohatera. Tekst w języku angielskim.

Część druga ma się ukazać w okolicy połowy przyszłego miesiąca. Zapraszam do czytania.

Książki fantastyczne

Informacja prasowa

W połowie lutego do księgarń w całej Polsce trafi kontynuacja przygód gierczenego detektywa Torkila Aymore'a – "Gamedec. Zabaweczki. Sztorm.", autorstwa znanego i lubianego Marcina Przybyłka.

Okładka książki Gamedec. Zabaweczki. Sztorm.

"Mobillenium, koncern odpowiedzialny za stworzenie w sieci cyfrowej Bestii, ukrywa straszliwą tajemnicę. Co znajduje się na siódmej planecie systemu Hoedus II, ponad dwieście lat świetlnych od Słońca? I jaki to ma związek z falą zamieszek o bezprecedensowej skali, ogarniających całą Ziemię? Torkil Aymore dwoi się i troi – dosłownie – żeby sprostać wyzwaniom przekraczającym możliwości zwykłego człowieka. Ale Torkil nie jest już zwykłym człowiekiem...

Pod koniec XXII wieku zmieniło się praktycznie wszystko. Wiele ciał, wiele dusz... teraz każdego człowieka można powielić, skopiować. Gamedec walczy o utrzymanie własnej tożsamości, szuka prawdy o rzeczywistości i odkrywa nieznane możliwości własnego umysłu. Czy droga, która podąża, stanie się drogą ocalenia dla całej ludzkości?

Jeśli wszedłeś w sieć,
nie ma dla ciebie ratunku."

The Elder Scrolls IV: Oblivion

RM & UFF Friendly – mod do Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 1

Środowisko fanów Obliviona, skupionych wokół serwisu planetelderscrolls.com, przygotowało małego moda do ostatniej części sagi.

Po jego instalacji będziemy mogli zagrać trzema uroczymi elfkami oraz w grze pojawią się nowe rasy, jak np. pół bretończyk.

Moda możemy ściągnąć stąd. Przed jego instalacją upewnij się, że masz zainstalowane pozostałe modyfikacje – ich listę znajdziesz pod podanym już adresem.

Claudine
RPGi tekstowe

II era Lorgoth

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już 4 stycznia poznamy zmiany, jakie wraz z nową erą przyniosą graczom admini Lorgoth – jednej z gier via www, istniejącej od stycznia 2008 roku. Póki co nie znamy dokładniejszych szczegółów, niemniej poprzednia era okazała się dość ciekawa, więc tym bardziej nowa powinna przynieść zmiany, o które prosili gracze w ciągu tego roku działalności.

Dungeons&Dragons

Przewodnik po świecie elfów Faerie

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Jeśli jesteś jednym z tych, którzy są w stanie przeczytać te słowa, to jesteś szczęściarzem, który dowie się więcej o otaczającym nas świecie. Pilnie strzeż naszych tajemnic!"

Na styczeń 2009 roku planowane jest wydanie Practical Guide to Faeries autorstwa Susan Morris. Jeśli do tej pory sądziłeś, że wiesz o nich wszystko to... najwidoczniej byłeś w błędzie.

Okładka Practical Guide to Faeries

"Już nigdy nie zechcesz nas opuścić!"

Wczytywanie...