Dungeon Siege II

Dungeon Siege II – Opis interfejsu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie mieli okazji grać w Dungeon Siege'a II zamieściliśmy artykuł w którym pokazujemy co się zmieniło w stosunku do części pierwszej w interfejsie. Wyjaśniamy w nim które okna do czego służą, co oznaczają poszczególne elementy na minimapie i co kryje się pod konkretnymi ikonami. Ten mini poradnik na pewno przyda się wszystkim początkującym, ale nie tylko, wyjadacze też powinni znaleźć coś ciekawego tam dla siebie. Zapraszamy!

Dungeon Siege II

Mamy przyjemność poinformować was, że w dniu dzisiejszym w naszym serwisie pojawił się krótki filmik prezentujący fragment gry z nadchodzącego wielkimi krokami dodatku do Dungeon Siege'a II. Co nas czeka? Co się zmieniło? Czy warto czekać? Na te i na wiele innych pytań odpowiecie sobie sami po obejrzeniu tego trailerka. Zapraszam do pobierania tutaj.

Opowiadania

Opowiadanie: Początek

Dodał: , · Komentarzy: 0

- Biegł w tą stronę! Musi gdzieś tu być!
I byłem, ale nie było mowy, żeby mnie dorwali. Wcisnąłem się jeszcze głębiej w skalną szczelinę i zamarzłem w bezruchu.
- Śmierć będzie dla niego zbyt łaskawą karą za to bluźnierstwo. – Usłyszałem znajomy poważny, dostojny i sprawiający wrażenie opanowanego głos. Głos mego ojca.
- Po wrzawie zgaduję, że go nie znaleźliście. Gdzie dowódca straży?
[czytaj dalej]

Chcesz aby twoje opowiadanie również zostało opublikowane? Chcesz wypowiedzieć się nt. już zamieszczonych? Jeśli tak, to zapraszamy na nasze forum do działu FanWorks!

Neverwinter Nights 2

Official Movie 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie ukazał się kolejny filmik z NwN 2. Prezentuje on nam między innymi, kilka akcji z gry, kilka modeli postaci oraz potworów, animacje postaci. Możemy również posłuchać co twórcy mają do powiedzenia o nowych cechach gry. Słyszymy że ma pojawić się wiele nowych klas prestiżowych, umiejętności, cech itp. Dowiemy się również, że twórcy są dumni z modelu Czerwonego Smoka, którego wykreowali. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do pobrania.

Wczytywanie...