Guild Wars

Relacja z Festiwalu Smoka: część I

Dodał: , · Komentarzy: 0

Panowie i panie! Mam zaszczyt opublikować wam część pierwszą reportażu z wielkiego święta gry MMORPG Guild Wars: Factions. Nasz odważny reporter był na rozpoczęciu owego festiwalu i zrelacjonował nam jego przebieg. Kazał mi też przekazać, że już jutro dostaniecie od niego kolejną porcję informacji. Oto link:

Czekamy z niecierpliwością na ciąg dalszy.

Guild Wars

GW – Festiwal

Dodał: , · Komentarzy: 0

W związku ze startem jutrzejszego Festiwalu w świecie Guild Wars, autorzy dzisiaj wprowadzili kilka "statycznych" zmian. Między innymi w lokacjach "Shing Jae Monastery" i "Kaineng Center" pojawiły się różne ozdoby na tą okazję. Doszły również dwa nowe zadania, a do potworów dorzucony został "Jade Wind Orbs" przydatny podczas trwania festiwalu. Naprawiono również kilka błędów. Tymczasem Festiwal Smoka rozpocznie się jutro o 8.

Dark Messiah of Might and Magic

Firma Ubisoft właśnie oficjalnie potwierdziła wymagania sprzętowe do ich drugiej gry z serii Mocy i Magii – Dark Messiah of Might and Magic. W tym momencie konfiguracja sprzętowa wygląda następująco:

  • System operacyjny: Windows 2000/XP (tylko)
  • Procesor: Minmum – 2.2GHz CPU, Zalecane- 3 GHz CPU
  • Pamięć: Minimum – 512 MB Ram, Zalecane – 1 GB Ram
  • Miejsce na dysku: 6+ GB
  • Karta graficzna: Minimum – 128mb Video Card / Zalecane – 256mb dx 9 Card
Opowiadania

Lodowy Oddech – Opowiadanie Ven'Diega

Dodał: , · Komentarzy: 5

Gdzieś u podnóża Grzbietu Świata...

Była zimna, ciemna noc. Ciszę raz po raz przerywało wycie wilka. Cała wioska sprawiała wrażenie uśpionej. Kilka smaganych wiatrem postaci, powoli posuwało się w stronę karczmy, która była jak wyspa na morzu ciemności...

Gwar w karczmie był jak zwykle wielki, kilka rozbitych kufli, mała bójka to zwykły widok w tutejszej karczmie.
-Hej Albor! Opowiedz temu niedowiarkowi jak to ja sam pokonałem watahę wilków! – krzyknął lekko wstawiony, brzuchaty człowiek, wskazując na innego, wcale nie chudszego.
-Ty, sam? Watahę wilków? Ha! Przedni dowcip, naprawdę przedni, ty byś nawet kury nie umiał ubić na obiad. Watahę wilków- Naśmiewał się niski człowiek z wełnianą czapką na głowie.
-CO!? ŚMIESZ WĄTPIĆ W MOJĄ SIŁĘ?! – Oburzył się grubas – Ja ci zaraz pokażę.
[czytaj dalej]

Gothic 3

Gothic III – nowe wieści

Dodał: , · Komentarzy: 1

Niemiecki magazyn Gamestar opublikował na swych łamach, najnowsze informację na temat wielce oczekiwanej produkcji ekipy Pyranha Bytes – Gothic III.

Zacznijmy od początku, czyli od samouczka. Takowy się pojawi w związku ze wszystkimi zmianami i nowościami, które pojawią się w najnowszym Gothicu. Prócz tego gracze poznają w nim wszystkie podstawy, które trzeba będzie koniecznie opanować...

Wczytywanie...