Guild Wars

Guild Wars – 2 mln graczy!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Zespół ArenaNet, który jest odpowiedzialny za wydanie dwóch wspaniałych MMO Guild Wars i Guild Wars: Factions. Zaletą tych gier jest brak opłat abonamentowych sprawiło iż 2 miliony fanów opróżniło sklepowe pułki z pudełek zawierających ów grę.

Wypuszczenie na rynek dwa miesiące temu podtytułu Factions, umocniło pozycję Guild Wars na rynku. W dodatku do gry gracze otrzymali miedzy innymi nowy kontynent i tego właśnie potrzebowały rzesze fanów tego wspaniałego MMO. Guild Wars: Factions momentalnie znalazł się na szczytach list sprzedaży i utrzymał się tam, aż do końca maja. Grę kupowano w dużych ilościach zarówno w Europie jak i USA.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion: Klasy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Grasz w Obliviona pierwszy raz? Nie wiesz kim zagrać? A może jesteś starym wyjadaczem i szukasz czegoś zupełnie nowego? No to mamy coś dla Ciebie! Dzisiaj serwujemy wam dwa artykuły o Oblivionie dotyczące klas postaci, zarówno podstawowych oferowanych przez autorów gry jak i dodatkowych stworzonych przez zapaleńców. Zapraszamy do lektury.

World of Warcraft

WoW – Free Trial!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Nie miałeś jeszcze okazji pograć w World of Warcraft, a bardzo chciałbyś spróbować? Od teraz to jest możliwe! Odwiedzając tę stronę możesz pobrać Triala, dzięki któremu przez 10 dni możesz pograć w WoW'a. Niestety w tym trialu obowiązują pewne ograniczenia:

  • Brak możliwości rozmawiania na publicznych kanałach
  • Brak możliwości korzystania z "mailbox'a" w grze
  • Brak możliwości korzystania z "Auction House"
  • Brak możliwości handlu z innymi graczami
  • Maksymalny poziom postaci – 20
  • Maksymalna ilość posiadanego złota – 10

Więcej o tym koncie poczytać można na w/w stronie.

Wczytywanie...