Vampire The Masquerade: Bloodlines do nabycia w CD-Action

2 minuty czytania

Już 7 kwietnia (wtorek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, majowy numer czasopisma CD-Action. W nim niemała gratka dla wszystkich miłośników komputerowych gier fabularnych, kultowej klasyki i wampirów (ale nie tych błyszczących w słońcu). Pełna wersja "Vampire: The Masquerade – Bloodlines" autorstwa nieodżałowanego studia Troika Games – produkcja, która powinna znaleźć się w kolekcji każdego pasjonata gatunku.

vampire: the masquerade – bloodlines

To mroczny i wciągający tytuł, doskonale oddający specyfikę oraz zasady związane z tajemną społecznością wampirów. Intrygująca oraz intensywna historia, a także duże pole do popisu w kreacji własnej postaci wraz z niezłym współczynnikiem replayability, tworzą iście wyśmienitą mieszankę. No, a że wyłapanie pudełkowej wersji gry (tym bardziej za takie "grosze") jest w chwili obecnej zadaniem niemożliwym, dodaje sprawie jeszcze większej pikanterii. Stąd, skrzętnie informujemy o możliwości zakupu i gorąco zachęcamy do gry, o ile ktoś nie miał jeszcze okazji wgryźć się w wirtualną "Maskaradę".

cd-action, okładka

Na marginesie, warto wspomnieć o innym pełniaku, który znalazł się obok kultowego kolegi – "The First Templar". Ciekawy, choć mocno niedopracowany, action-RPG osadzony w czasach wypraw krzyżowych. Jak ktoś lubi te klimaty, to także warto rzucić okiem, choćby dla całkiem rozbudowanego drzewka rozwoju postaci oraz (zawsze smakowitego) trybu kooperacji.

Na DVD pełne wersje:
  • Vampire: The Masquerade – Bloodlines.
  • The First Templar (polska wersja).
  • Spider-Man: Web of Shadows.
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: King’s Quest, Wolfenstein (The Old Blood), Project Scissors: NightCry, Acaratus
  • Beta-testy: Mad Max, Might & Magic: Heroes VII, Final Fantasy XV.
  • Recenzje: Pillars of Eternity, Cities: Skylines, Battlefield Hardline, Bloodborne, Hotline Miami 2: Wrong Number.
  • Technologie, Megaporadnik, publicystyka, Inne.

2 DVD, cena 15,99 zł.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...