Aksamit najlepszym przyjacielem gracza?

2 minuty czytania

Z takiego założenia wyszła chyba firma TopWare Interactive, gdy projektowała wydanie Game of The Year Edition dla „Two Worlds II”, ponieważ postanowiła obłożyć pudełka z grą właśnie tą tkaniną. Pomysł ekscentryczny, aczkolwiek niezmiernie frapujący, a efekt końcowy okazał się całkiem zadowalający i niewątpliwie cieszy oczy. Trzeba przyznać, że ta edycja znakomicie wkomponowałby się w wystrój naszego foyer, gdzie wylegiwałaby się nad marmurowym kominkiem, idealnie obok pudełka na kubańskie cygara z kości słoniowej i koniecznie nad futrem z białego tygrysa. Ach... kulturalne konwersacje i wymiana anegdotek związanych z Antaloorem przy Château Petrus w końcu zmienią swoje wyświechtane oblicze!

two worlds ii, game of the year editiontwo worlds ii, game of the year edition

No dobra, nie ukrywajmy tego faktu, zestaw wygląda strasznie burżujsko i nowobogacko, niemniej każdy gracz pragnie od czasu do czasu odrobinki ekstrawagancji. Jest to również intrygująca oferta dla ludzi, którzy pominęli w zeszłorocznych zakupach tę produkcję, a chcą sprawdzić, o co tyle szumu. Lepszej okazji do odwiedzenia Antalooru już chyba raczej nie będzie. Skoro nawet największy malkontent w sieci komplementuje ten tytuł, a na dodatek sprzedaje się on w milionach egzemplarzy, to wiedzcie, że dzieje się coś dobrego wokół tej marki.

two worlds ii, game of the year edition

No dobra, nie samymi pudełkami człek żyje, więc co jeszcze proponuje ta edycja? Przede wszystkim ogromną dwustronną mapę świata gry, którą bez wstydu będzie można powiesić na ścianie. Oprócz tego stylową metalową przypinkę z motywem pirackim, dwa nowe obszary do trybu PvP oraz płytkę wypełnioną po brzegi wszelakiej maści pierdołkami (szkice koncepcyjne, tapety, filmiki czy oficjalny soundtrack). No i oczywiście pełną wersję „Two Worlds II” wraz z dodatkiem „Pirates of the Flying Fortress”. Przyznacie, że zestaw zapowiada się całkiem soczyście?

Premiera „Two Worlds II: Game of The Year Edition” została ustalona na 18 października. Niestety, na dzień dzisiejszy nie zdradzono ceny tego cacka. Miejmy nadzieje, że wydanie rodem z wyższych sfer, nie będzie analogiczne z kwotą, jaką będziemy musieli na nie wydać.

Komentarze

0
·
Hmm pomysl z oblozeniem aksamitem pudelka jest niezly(nowa moda?),ostateczny efekt tez jest imponujacy.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...