wow_malfurion

[Akt.] Zgadnijcie, co znów zaliczył „Two Worlds II”

two worlds ii

Tak, kolejny poślizg i termin 21 października już możecie włożyć między bajki – to nie jest ponury żart. Tylko czy to kogoś jeszcze dziwi? Reality Pump ma ostatnio wyjątkowo wisielczy humor i jest niezdecydowane niczym arystokratyczna dziewka, która niby chce zaszaleć, ale, gdy przychodzi co do czego, to czmycha do domu, gdyż rodzice będą wściekli, bo jutro rano trzeba wstać na proszoną herbatkę. Ktoś się tu chyba boi konfrontacji z Molyneuxem i chłopcami z Treyarch, co generalnie żadnym wstydem nie jest. Rozumiem, podstawą dobrej sprzedaży i promocji jest wybranie idealnego terminu, ale czas na podjęcie męskiej decyzji był już kilka miesięcy temu, a nie „za pięć dwunasta”!

Najpierw był wrzesień, potem październik, a przez chwilę powiało grozą i termin wskazywał na styczeń 2011 roku (szczęśliwie okazało się potem, że tylko w Ameryce i Australii). Tak czy siak, stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że „Two Worlds II” zadebiutuje na naszych półkach sklepowych dopiero 9 listopada. CD Projekt potwierdził tę datę, więc można brać ją jako pewnik. Powoli robi się z tego niezły materiał na telewizyjnego tasiemca. Pytanie tylko, czy gracze z tych emocji nie prześpią finału albo nie rzucą ze wściekłością pilotem i nie zmienią kanału na konkurencyjny? No bo ile można czekać na jakąś akcję?

Z drugiej jednak strony, na grę chyba warto czekać, gdyż pierwsza recenzja, pochodząca z niemieckiego magazynu XBG 360 Games, jest bardzo optymistyczna i jej autor wręcz rozpływał się w zachwytach nad poziomem kontynuacji. Gra ponoć jest olbrzymia, uzależniająca, klimatyczna, a jej tryb wieloosobowy jest oszałamiający. Ekstazę redaktora potwierdziła też nota, która wyniosła 92% (na ten przykład „Oblivion” dostał o oczko niżej). Niekiepsko i to rokuje pewne nadzieje, tylko przy takiej częstotliwości zmian oficjalnych terminów, w „Two Worlds II” zagramy najpewniej na emeryturze.

[Aktualizacja 18.10.2010 – 21:50]

Firma CD Projekt poinformowała dzisiaj, że gra ostatecznie trafi na półki sklepowe 12 listopada. Miejmy nadzieje, że to ostatnie trzy dni opóźnienia.

Komentarze

0
·
Oceny recenzentów nie zawsze świadczą o poziomie gry (patrz Legend: Hand of God). Poczekam na premierę, szczególnie, że za nią nie zapłacę (opłaca się brać udział w konkursach ).
0
·
[Aktualizacja 18.10.2010 - 21:50]

Firma CD Projekt poinformowała dzisiaj, że gra ostatecznie trafi na półki sklepowe 12 listopada. Miejmy nadzieje, że to ostatnie trzy dni opóźnienia.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...