riese

Neverwinter » Newsy

Pora na kolejny promujący grę Neverwinter filmik – tym razem prezentujący w akcji możliwości bojowe łotrzyka. Materiał pokazuje styl gry rogalem, jego bojowe moce – ze szczególnym naciskiem na spektakularne "daily powers", przywodzące raczej na myśl wyczyny wojowników Z, a nie bohaterów z Forgotten Realms...

W praktyce (wiem bo gram łotrem) wygląda to mniej "obciachowo", a moce naprawdę cieszą, zwłaszcza gdy w dobrym momencie użyte, wpływają na wynik starcia. Może zmiana perspektywy, z widza na uczestnika, wpływa na postrzeganie gry? Beta jest darmowa, możecie sami się przekonać czy Neverwinter jest dobrym MMO, czy wręcz przeciwnie.

Neverwinter

Neverwinter i... zwiastun

Dodał: krzyslewy, piątek, 3 maja 2013 · Komentarzy: 0

Dziś do sieci trafił kolejny zwiastun gry MMORPG od studia Cryptic – Neverwinter, które ostatnio weszło w fazę otwartych beta testów. Najnowszy trailer zapoznaje nas z lokacją Whispering Caverns, grotą położoną na północny zachód od tytułowego miasta. Skrywają się w niej potężne stworzenia, których pokonać mogą jedynie wysokopoziomowe postacie. Zapraszam do oglądania!

Temat jest gorący, niedawno pisaliśmy o zapowiedzi wydania polskiej wersji gry Neverwinter, a dziś ruszyły już otwarte beta testy tego MMO. Każdy chętny na poznanie odmienionego przez Plagę Czarów miasta Newerwinter, może pobrać klienta gry z tej strony. Poniżej zaś możecie obejrzeć wideo, opublikowane przez Perfect World, prezentujące destruktywne możliwości wojownika specjalizującego się w walce bronią dwuręczną. Co dodać należy – z polskimi napisami.

Neverwinter

Neverwinter – Będzie polska wersja!

Dodał: krzyslewy, poniedziałek, 29 kwietnia 2013 · Komentarzy: 7

W grach MMORPG nie jest łatwo o polską wersję językową. Niestety, ale ten gatunek jest pod tym względem trochę zaniedbywany. Jednak są wyjątki, a wśród nich znalazł się Neverwinter.

neverwinter

Perfect World Europe, chińska firma, która chce poszerzać swoją działalność na Zachodzie, poinformowała, że MMORPG oparte na systemie Dungeons & Dragons otrzyma pełną polską wersję językową. Co to oznacza? Że oprócz polskich napisów, usłyszymy też polskie głosy. Znakomita wiadomość, mam nadzieję, że dubbing wypadnie co najmniej dobrze. Premiery należy oczekiwać jeszcze tego lata. Czy po takiej wiadomości wzrosła wasza chęć na "Neverwinter", grę free-to-play od studia Cryptic? A może jesteście pełni obaw o lokalizację i zdecydowanie wolicie angielski?

Neverwinter

Neverwinter – Pajęczy zwiastun

Dodał: krzyslewy, wtorek, 16 kwietnia 2013 · Komentarzy: 5

"Neverwinter" szybko bogaci się o kolejne zwiastuny, a my mamy właśnie do czynienia z jednym z nich. Studio Cryptic udostępniło nowy trailer swojej gry przedstawiający lokację Rothe Valley. Kraina ta zamieszkiwana jest przez ulubioną rasę mojego redakcyjnego kolegi, Couruna. Pewnie zgadniecie już o kim mowa – o mrocznych elfach. Rządzi nimi Pajęcza Królowa, Lolth, z której sługami będziemy musieli się zmierzyć.

Neverwinter, miasto położone na Wybrzeżu Mieczy, zwane jest, ze względu na swoje piękno, Klejnotem Północy. Twórcy sieciowego RPG ze studia Cryptic postanowili udowodnić to graczom w najnowszym zwiastunie swojej gry. Czy udało im się? Oceńcie sami. Ja uważam, że opublikowany materiał jest jednym z lepszych, jakie przydarzyły się Neverwinter, choć trzeba przyznać, że za dużo ich nie było. Oby produkcja okazała się lepsza niż na udostępnianych filmach, bo w przeciwnym razie może ona być jedną z gorszych gier opartych na marce "Dungeons & Dragons".

Konie nie mogły nie pojawić się w Neverwinter. MMORPG pełną gębą, więc wierzchowce także muszą mieć w nim swoje miejsce. W końcu, kto by chciał podróżować piechotą, aby potem zaskoczony przez jakiegoś rabusia, zakończyć swój żywot z powodu głupiego zmęczenia? Nikt. Tym bardziej, że konie to wierni sojusznicy, których można wykorzystać również w celach bojowych. To właśnie nim poświęcony jest kolejny materiał filmowy o "Neverwinter", który można opisać jednym słowem – dziwny. I na pewno nie w pozytywnym sensie.

W sieci pojawił się kolejny zwiastun Neverwinter. Tym razem twórcy pokazali nam nową klasę postaci, którą znajdziemy w grze – kleryka. Potrafi on leczyć swoich rannych sojuszników oraz zadawać wrogom pokaźne obrażenia za pomocą swoich "świętych" mocy. Chcecie zobaczyć go w akcji? Obejrzyjcie najnowszy zwiastun! Ja przyznam, że przypadku "Neverwinter", materiały z fragmentami gry są lepsze od tych wykonanych technologią CGI.

Neverwinter

Neverwinter – Nowy zwiastun

Dodał: krzyslewy, środa, 6 lutego 2013 · Komentarzy: 9

Już dawno nie było jakiegoś ciekawszego materiału o Neverwinter. Po dosyć długim czekaniu wreszcie się go doczekaliśmy – twórcy zaledwie wczoraj opublikowali nowy zwiastun gry. Jakie wrażenia? Animacje twarzy są brzydkie (przynajmniej u kobiet) i brakuje dobrej, klimatycznej muzyki, która trochę "podgrzałaby" atmosferę filmiku. W takim stanie, jaki jest, wydaje się on nudny i nie przyciąga uwagi. Ale warto przekonać się o tym samemu, więc zapraszam do oglądania!

neverwinter, mmo

Neverwinter, gra MMO firmy Perfect Word, już wkrótce wejdzie w fazę beta testów. Sprawdzanie gry zostało podzielone na trzy etapy. Pierwszy zaczyna się 8 lutego i trwa przez cały weekend, do 10 lutego. Udział w nim będą mogli wziąć posiadacze pakietów "Guardian of Neverwinter" i "Hero of the North Founder’s". Jeśli ktoś z Państwa chce załapać się na ten test, to będzie zmuszony wyłożyć odpowiednio 200 dolarów za pierwszy pakiet lub 60 za drugi. Phi, co to dla fanów?

Wczytywanie...