Neverwinter – Zwiastun przedstawiający Klejnot Północy

Neverwinter, miasto położone na Wybrzeżu Mieczy, zwane jest, ze względu na swoje piękno, Klejnotem Północy. Twórcy sieciowego RPG ze studia Cryptic postanowili udowodnić to graczom w najnowszym zwiastunie swojej gry. Czy udało im się? Oceńcie sami. Ja uważam, że opublikowany materiał jest jednym z lepszych, jakie przydarzyły się Neverwinter, choć trzeba przyznać, że za dużo ich nie było. Oby produkcja okazała się lepsza niż na udostępnianych filmach, bo w przeciwnym razie może ona być jedną z gorszych gier opartych na marce "Dungeons & Dragons".

Komentarze

0
·
Muszę wyznać, że przyszła mi do głowy zła dla Crypticów (autorów Neverwinter) myśl. Decydenci źle się wstrzelili z terminem premiery. Od jakiegoś roku, od zapowiedzenia edycji Next, czwarta edycja już raczej nie ma siły silnego (masło maślane, wiem) brandu. Wszyscy czekają na następce. Dodatkowo "Krainy" z czwórki okazały się w oczach fanów, delikatnie rzec ujmując, porażką. Wizardzi zamierzają wybrnąć ze źle podjętych założeń, z nieszczęsnej Plagi Czarów, która w domyśle miała przykroić Zapomniane" do poziomu standardowego świata edycji numer cztery. Czyli do dzikich lądów z nielicznymi bezpiecznymi terenami, wręcz punktami światła w tym niebezpiecznym świecie. Teraz zaś - tadam! Lord Ao cofa czas i wal się Plago. Ujmując to wprost - wizja Forgottenów z gry Neverwinter "lekko" się, he he he, wykopyrtnęła.
0
·
Mnie się jednak podobał cały efekt Czaroplagi, chociaż nie za bardzo akceptuję te latające kawały ziemi, zbytni przypomina mi to Allods. A w samą grę na pewno zagram, bo sentyment do tego tytułu mam ogromny. Choć wydaje mi się, że za dużo tych zagrożeń jak na jedno miasto - orkowie, demony, nieumarli, buntownicy... normalnie nie ma miejsca nawet na jakiś odpoczynek czy coś.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...