Neverwinter

Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili datę premiery najnowszej aktualizacji do "Neverwinter" pt. "Storm King's Thunder". Przygoda rozgrywająca się na mroźnej Północy zostanie wypuszczona 16 sierpnia na PC, natomiast użytkownicy Xboxa i PS4 będą musieli jeszcze troszkę poczekać.

neverwinter: strom king's thunder

Jest to już dziesiąte oficjalne rozszerzenie do tej produkcji. Tym razem twórcy zgotowali nam inwazję Lodowych Olbrzymów na Neverwinter. Wybierzemy się na północ, do Bryn Shander, serca Dziesięciu Miast, i zbadamy nieoczekiwane pojawianie się tych gigantów w regionie. Żeby pokonać najeźdźców, gracze będą musieli połączyć siły ze znanymi postaciami świata Dungeons&Dragons, m.in. Catti-brie, Wulfgarem czy Harshnagiem.

Neverwinter

Sieciowa gra MMORPG "Neverwinter" przestaje być jedynie domeną posiadaczy komputerów osobistych, bowiem nabywcy płatnego Onyx Head Start już mogą cieszyć się tym tytułem w wersji na PlayStation 4.

neverwinter

Podróż do Klejnotu Północy nie jest łatwym zadaniem, jednak już w samym mieście i jego okolicach na śmiałków czeka wiele przygód. Twórcy gry uznali, że wystarczy ich nawet dla posiadaczy PS4 oraz specjalnej, wycenionej na niemal 20 dolarów, paczki, dzięki której gra zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu.

Neverwinter

Dobra wiadomość nie tylko dla wszystkich fanów sieciowego "Neverwinter", ale także miłośników twórczości R.A Salvatore, bowiem "Underdark" jest już możliwe do pobrania. Czego możemy spodziewać się po najnowszym rozszerzeniu?

neverwinter, neverwinter underdark

Podróż do pozbawionego słońca Podmroku to kolejny element kampanii promocyjnej, obejmującej atak sił Otchłani na ojczyznę znanego z książek R.A Salvatore Drizzta Do'Urdena. Nowe rozszerzenie pozwoli nam stanąć nie tylko u boku tego drowiego topiciela, ale także jego przyjaciół podczas zabawy w dwóch nowych raidach, jak też w trakcie epickiego finału przeciwko samemu Demogorgonowi.

Neverwinter

Uwaga uwaga! Wiadomość dla fanów duetu Minsc i Boo! Gra MMORPG "Neverwinter" otrzymała kolejny, szósty już darmowy dodatek. Najnowsza przygoda nosi tytuł "Elemental Evil" i pozwala graczom na wspólną obronę Wybrzeża Mieczy, które to zostało zaatakowane przez kultystów Pierwotnego Zła.

neverwinter

Rozszerzenie wprowadza do gry dodatkowe misje i lokacje, a także podnosi maksymalny poziom postaci do 70. Najlepsze w tym wszystkim jest chyba jednak to, że naszym przewodnikiem po fabule tego rozszerzenia będzie nie kto inny jak Minsc (oraz jego chomik – Boo). W rozwinięciu newsa znajdziecie trailer produkcji.

Neverwinter

Minsc i Boo trochę się spóźnią...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Towarzystwo, przygody i stal przeciwko stali. Oto jak powstają legendy! Prawda, Boo?

Najszczersza, drogi Minscu. Problem w tym, że powrót szlachetnego berserka na ekrany monitorów trochę się opóźni. Premiera najnowszego rozszerzenia do "Neverwinter" była zapowiadana na najbliższy wtorek, lecz Rob Overmeyer, producent wykonawczy studia Cryptic, postanowił strzaskać marzenia wszystkich niecierpliwych fanów tego MMORPG, oficjalnie oświadczając, że "Elemental Evil" zaliczył kolejny poślizg. Nowy termin wydania dodatku został ustalony na 7 kwietnia, czyli zaraz po świętach wielkanocnych.

minsc, boo, neverwinter, elemental evil

"Nasze plany były ambitniejsze niż się tego początkowo spodziewaliśmy. Nasz zespół chce się upewnić, że jest w stanie wypełnić obietnicę dostarczenia wysokiej jakości rozszerzenia i w tym celu potrzebujemy jeszcze kilku dodatkowych tygodni, aby ostatecznie doszlifować pewne elementy" – zdradził ze skruchą przedstawiciel firmy.

O niuansach związanych z dodatkiem "Elemental Evil" informowaliśmy w poprzedniej wieści.

Neverwinter

Nie obejdzie się również bez wkroczenia do siedliska śmierdzącego zła, więc lepiej porządnie zatkajcie nosy. W kolejnym rozszerzeniu do "Neverwinter" przetrząśniemy dosłownie każdą szczelinę!

minsc i boo, neverwinter, elemental evil

Już 17 marca w ręce oddanych fanów wirtualnego "Klejnotu Północy" trafi świeży dodatek, który zagwarantuje szereg nowych przygód oraz tknie trochę ożywczego ducha do starych rozwiązań w celu uniknięcia rutyny. Cóż, przynajmniej tak obiecuje firma Perfect World Entertainment sprawująca pieczę nad tą produkcją.

Akcja "Elemental Evil", bo taki tytuł nosi nowy rozdział opowieści, skupi się na wyprawie związanej z próbą poznania natury Pierwotnego Zła oraz pradawnych kultów z nim związanych, które zagrażają pokojowi całego Wybrzeża Mieczy.

Neverwinter

Czekacie na nowości w świecie Neverwinter? To dobrze się składa, bo dziś debiutuje trzeci moduł do tejże produkcji. "Curse of Icewind Dale", bo taki tytuł nosi ten dodatek, pojawia się w grze całkowicie za darmo i ma przynieść wiele radości zarówno wielbicielom rozgrywki fabularnej, jak i PvP.

neverwinter, icewind dale

Wszystkich, chcących dowiedzieć się, co oferuje zespół Cryptic Studios, zapraszam do rozwinięcia newsa.

Neverwinter

Powrót do Doliny Lodowego Wichru...

Dodał: , · Komentarzy: 0

...w trzecim oficjalnym dodatku do sieciowej gry fabularnej "Neverwinter". Jasne, z całą pewnością ten ruch nie jest tym samym, o czym śnimy po nocach, czyli pełnokrwistym cRPG osadzonym w realiach "Icewind Dale", lecz kiedy nie ma się tego, co się lubi, to się lubi, co się ma. Tym bardziej, że mimo wszystko miło będzie wrócić na stare, mroźne śmieci, o ile Cryptic Studios nie zawiedzie i da nam to, czego oczekujemy – klimatyczną rozrywkę na najwyższym poziomie.

neverwinter, curse of icewind dale

Rozszerzenie "Curse of Icewind Dale" skupia się wokół plugawego artefaktu znanego fanom "Trylogii Doliny Lodowego Wichru" – kryształowego reliktu, który stopniowo przemienia tę dziewiczą i nieskazitelnie piękną krainę, a także wielkim powrocie ambitnego oraz żądnego władzy magika, Akara Kessella. Istotnym wątkiem fabularnym będzie również starcie dwóch potężnych frakcji – Ten-Towners oraz Arcane Brotherhood, walczących o kontrolę nad dochodowym czarnym lodem.

Wczytywanie...