W Neverwinter już zagramy na konsoli

1 minuta czytania

Sieciowa gra MMORPG "Neverwinter" przestaje być jedynie domeną posiadaczy komputerów osobistych, bowiem nabywcy płatnego Onyx Head Start już mogą cieszyć się tym tytułem w wersji na PlayStation 4.

neverwinter

Podróż do Klejnotu Północy nie jest łatwym zadaniem, jednak już w samym mieście i jego okolicach na śmiałków czeka wiele przygód. Twórcy gry uznali, że wystarczy ich nawet dla posiadaczy PS4 oraz specjalnej, wycenionej na niemal 20 dolarów, paczki, dzięki której gra zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu.

"Neverwinter" zadebiutuje oficjalnie na konsoli Sony już 19 lipca, oferując zarówno podstawową kampanię, jak i wydane do tej pory dziewięć oficjalnych rozszerzeń. Zalicza się do nich także wydane ostatnio "The Maze Engine". Przygotowano także specjalny trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli macie trochę wolnej gotówki i chcecie zacząć zabawę na konsoli przed oficjalną premierą, to czeka na was wydatek rzędu $19.99, dzięki któremu nabędziecie The Onyx Head Start. W skład paczki wchodzą także m.in Fragile Onyx Weapon Pack, Adventurer’s Helper Pack, specjalny tytuł czy wierzchowiec.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...