riese

Neverwinter » Newsy

Jak informowaliśmy całkiem niedawno, wczoraj o 18 ruszyły beta testy polskiej wersji gry Cryptic Studios, Neverwinter. Z tej okazji wydawca, Perfect World Entertainment, opublikował intro w naszym rodzimym języku.

neverwinter

Szczerze mówiąc dubbing intra może nie wypadł jakoś strasznie źle, ale zdecydowanie wolę kwestie wygłaszane przez bohaterów w wersji anglojęzycznej. Moim zdaniem brzmią ciut bardziej naturalnie. Najlepiej jednak będzie jak sami wyrobicie sobie zdanie. Aby to ułatwić obydwa filmy zamieszczam w rozszerzonej części newsa. Nie zapomnijcie tylko podzielić się swoimi uwagami w komentarzach pod tekstem!

Od dnia 20 czerwca roku bieżącego wszyscy fani dedeków mogą cieszyć się darmową grą mmo – Neverwinter (niby wcześniej też mogli, ale to była beta, a teraz mogą pogrywać w wersję ukończoną). Niestety, dotyczy to tyko i wyłącznie wersji anglojęzycznej produktu. Niemniej ci wszyscy, którzy nie władają biegle językiem królów, tudzież hołdują rodzimej tradycji pogrywania w przetłumaczone gry z logo "D&D" w nazwie, nie muszą pogrążać się w morzu zwątpienia i beznadziei.

neverwinter, priest

Bowiem w tym tygodniu, a dokładnie w czwartek, rusza beta test polskiej wersji "Nigdyzimia". Będziecie zatem mogli szlachtować potwory, buszować po lochach i dziczy oraz szabrować skarbce w takt sienkiewiczowskiej frazy.

Informacja prasowa

Perfect World Europe B.V. oraz Cryptic Studios mają przyjemność ogłosić, że już 27 czerwca 2013 ruszy otwarta polska beta free-to-play MMORPG Dungeons & Dragons® Neverwinter. Gracze oczekujący naładowanej akcją walki, epickich przygód i glorii spływającej na bohaterów odnajdą to wszystko w pełni darmowym do pobrania i grania, całkowicie zlokalizowanym na język polski Neverwinter.

neverwinter

"Dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze społecznością Neverwinter podczas trwania otwartej bety mieliśmy możliwość stworzenia najlepszego free-to play MMORPG, jakie kiedykolwiek powstało", powiedział Craig Zinkievich, Executive Producer i COO Cryptic Studios. "Już 27 czerwca ruszamy z open betą w Polsce. W pełni zlokalizowany klient gry stworzy możliwość dla wielu polskich graczy, by cieszyli się Neverwinter w ich rodzimym języku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dać im tę okazję".

Perfect World Entertainment podzielił się datą premiery polskiej wersji Neverwinter, MMORPG od studia Cryptic. Zapewnił również, że gra doczeka się dubbingu z udziałem profesjonalnych aktorów i ujawnił, że w obecnym momencie wykonano około 90% prac.

neverwinter
Neverwinter

Neverwinter – Ogrom poprawek

Dodał: krzyslewy, sobota, 8 czerwca 2013 · Komentarzy: 0

Co by nie powiedzieć o panach ze studia Cryptic, trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania. Otwarta beta Neverwinter doczekała się ogromnej ilości poprawek dotyczących prawie każdego aspektu produkcji, która ma ukazać się już za kilkanaście dni, 20 czerwca.

neverwinter

Już od 30 kwietnia trwają otwarte beta testy Neverwinter, MMORPG od studia Crytpic. Powoli dobiegają one jednak końca – kiedy więc graczom przyjdzie wyruszyć w długą podróż po pełnej wersji gry? Niedługo – firma Perfect World Entertainment, odpowiadająca za wydanie "Neverwinter", podała dokładną datę premiery, a także infromacje o pierwszym nadchodzącym DLC.

neverwinter

Tym razem padło na kapłana... pardon, Oddanego Kapłana, bo tak zatytułowano promujący tę klasę materiał wideo. Cóż czyni taki kapłan? Bohatersko lata za drużyną i łata paski zdrowia poszczególnych jej członków. Fascynująca fucha, nie?

neverwinter, priest

Cóż, twórcy gry przedstawiają rolę kapłana ciut bardziej wzniośle niż ja. Zresztą sami przeczytajcie:

Uzdrowiciel i wybawiciel w najtrudniejszych bitwach – Oddany Kapłan jest niezbędną postacią w drużynie, która nie raz odwróci losy bitwy dzięki umiejętności leczenia i zapobiegania obrażeniom wśród swoich kompanów. Wspierający inne klasy postaci zarówno w obranie, jak i w czasie ataku, Oddany Kapłan będzie doskonałym uzupełnieniem Waszej przygody.

Neverwinter

Start polskiej strony "Neverwinter"

Dodał: Bielu, niedziela, 26 maja 2013 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Perfect World Europe B.V. ogłosiło, że oficjalna polska strona gry Neverwinter jest już dostępna pod adresem neverwinter.pl. Każdy odwiedzający znajdzie na niej najnowsze video, blogi twórców i będzie miał możliwość kontaktu z całą polską społecznością D&D w naszym kraju. Zachęcamy również do korzystania z naszej strony na Facebook pod tym adresem.

neverwinter

Do sieci trafił kolejny zwiastun klasy dostępnej w Neverwinter, rzecz jasna z polskimi napisami. Informacja o spolszczeniu z pewnością zadowoliła fanów systemu Dungeons & Dragons, z których część wciąż grywa w otwartą betę gry. Nowy trailer przybliża nam moce manipulującego czarodzieja, który zdecydowanie nie należy do cienkich postaci. Twórcy pokazują go w sytuacjach, gdy używa takich zdolności jak magiczny pocisk, lodowa burza czy teleport. Zresztą, zobaczcie sami.

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że rodzimi gracze będą mogli sobie pograć po "naszemu" w Neverwinter. Cieszycie się? Jeśli tak, to pora na kolejny, zdawkowy, ładunek informacji. Jak głosi źródło: latem roku pańskiego 2013 polskojęzyczny "Nigdyzim" zawita u nas.

neverwinter

Oprócz języka polskiego (pozdrawiamy Ati i jej maturę) gra oferować będzie treść po niemiecku, francusku, turecku, włosku i... tadam! – angielsku. Poligloci pewnie zemdleli ze szczęścia. Niestety, multikonta będą (zapewne) banowane.

Wczytywanie...