bitwa_blizniakow

Neverwinter – Data premiery i pierwsze DLC

1 minuta czytania

Już od 30 kwietnia trwają otwarte beta testy Neverwinter, MMORPG od studia Crytpic. Powoli dobiegają one jednak końca – kiedy więc graczom przyjdzie wyruszyć w długą podróż po pełnej wersji gry? Niedługo – firma Perfect World Entertainment, odpowiadająca za wydanie "Neverwinter", podała dokładną datę premiery, a także infromacje o pierwszym nadchodzącym DLC.

neverwinter

Latem oczekiwana przez wielu polskich fanów produkcja doczeka się pełnego spolszczenia (napisy plus dubbing), jednakże na rynku ukaże się ona za równe dwa tygodnie, czyli 30 czerwca. "Neverwinter" doczeka się także w krótkim czasie pierwszego rozszerzenia. Dokładnej premiery dodatku nie znamy, lecz ma się ukazać latem bieżącego roku. Nosi tytuł Fury of the Feywild i opowie o ataku gigantów Fomorian na Sharandar, miasto elfów.

Jako że granie w pełne "Neverwinter" rozpocznie się już niedługo, postanowiono wypuścić jego kolejny zwiastun. Tym razem zaprezentowano lokację The Caverns of Gauntlgrym, na której "bawić się" będą postacie na 60 poziomie doświadczenia. Gracze mogą w tym miejscu toczyć walki PvE oraz PvP.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...